Gamtos mokslų savaitė

Kovo 19-23 dienomis mūsų progimnazijoje vyko pamokos, veiklos, konkursai skirti gamtos mokslams. Gamtamokslinės savaitės metu 5-8 klasių mokiniai turėjo įvairių veiklų. 5 klasių mokiniai ruošė ir gamino informacinius lapus apie vitaminus. 6 klasių mokiniai iš makaronų klijavo žvaigždynus, o paskui visi klasės žvaigždynai sugulė į vieną klasės žvaigždėlapį. Taip pat šeštų klasių komandos dalyvavo viktorinoje „Protų mūšis“, kurioje I vietą laimėjo 6t klasė, II vietą – 6h klasė, III vietą – 6m klasė. 7-8 klasių mokiniai fotografavo juos supančioje aplinkoje pastebėtus atvaizdus ir iš padarytų nuotraukų buvo surengta paroda „Atspindžiai“. Aštuntų klasių mokinių komandos dalyvavo viktorinoje „Protų mūšis“, kurioje I vietą laimėjo 8m klasė, II vietą – 8e klasė, III vietą – 8t klasė.

Džiaugiamės moksleivių susidomėjimu ir darbais.

Gamtos mokslų mokytojai