Spalio 22 – 28d.d. per Vokiečių kalbos dienas „Ö kaip vokiškai?“ visa Lietuva vėl prabils vokiškai!

Vokiečių kalbos dienų projektą „Ö kaip vokiškai?“ inicijavo šios Lietuvoje veikiančios institucijos: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA).

Džiaugiamės ir mes trečią kartą prisijungę prie šio projekto. Visi mokytojai sveikinsis ir atsisveikins vokiškai. Kabinetų durys bus papuoštos vokiškais žodžiais. Mokykloje vokiečių k. ir dailės mokytojai organizuos šiuos renginius:

1.1.  Mokinių piešinių paroda ” Piešiu vokiečių kalbos patarles”.

1.2. Kryžiažodžių sprendimas spalio 24d. 10.35, 302 kabinete.

1.3. Protų mūšis „Vokiškai kalbančios šalys” 7-8kl., spalio 23d. 6-7 pamokos 302kab.

1.4. Eilėraščių konkursas spalio 23d. 4pam. 302kab. 4-6 (II) kl. mokiniams.

Projektą mokykloje koordinuoja vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.