Vileišiukai šventė Lietuvos Nepriklausomybės dieną

Vasario 16-oji – diena, kai naujai pažvelgiame į savo valstybę ir jos vietą pasaulyje, kai įvertiname, ką mes, Lietuvos žmonės, dėl jos nuveikėme. Tokią dieną minėdami keliame trispalvę, giedame tautišką giesmę.

Petro Vileišio progimnazijos Aktų salėje tautiška giesmė taip pat skambėjo. Mokyklos direktorė Raimonda Jarienė priminė apie mūsų visų svarbią pareigą – atsakomybę, kuri kaip ištikima vedlė turi lydėti mus visą gyvenimą. Sveikinimo žodį tarė seimo narys Paulius Saudargas.  Svečias linkėjo suvokti, kad valstybę kuriame kiekvienas iš mūsų.  Kalboje taip pat nuskambėjo klausimai mokiniams apie Vasario 16-osios įvykius.  Teisingai atsakiusiems seimo narys negailėjo prizų.

Renginį vainikavo 3–4 ir 5–8 klasių mokinių dainos Lietuvai bei šokis „Linksmapolkė“.

Šventę vedę ir eiles skaitę mokyklos mokiniai Vaiva Sasnauskaitė ir Jonas Lapukas nuoširdžiai  dėkojo visiems dalyvavusiems  ir palinkėjo džiaugtis bei didžiuotis Lietuvos nepriklausomybe.