„Tau patiks!“

Visiems teko patirti, kaip sunku išsirinkti knygą. Atrodo, visos knygos įdomios, arba atvirkščiai – netraukia. Bent kartą gyvenime visi esame perskaitę knygą, kuri sukrečia, skatina permąstyti požiūrį į kasdienybę, sugrįžti į save ir pabandyti pasikeisti. Tokiomis knygomis norisi dalintis, siūlyti jas draugams, reklamuoti. Siekdamos paskatinti vaikus daugiau skaityti, fantazuoti, kurti, progimnazijos bibliotekininkės kartu su lietuvių kalbos mokytojomis kovo 21–balandžio 1dienomis organizavo knygų reklamos konkursą „Tau patiks!“. 1–8 klasių mokiniai kūrė jiems labiausiai patikusios knygos reklamą. Bibliotekoje surengtoje parodoje buvo pristatyti 72 įvairaus formato darbai. Gražiausius kiekvienos klasių grupės darbus rinko ne tik parodos lankytojai (mokytojai, mokiniai, progimnazijos darbuotojai), bet ir menininkių komisija. Komisijos pirmininkė (vieno iš mokinių mama) specialiai šiam konkursui sukūrė ir šešiems (komisijos sprendimu) pačių geriausių darbų autoriams padovanojo sidabrinius ženkliukus su išgraviruotu nugalėtojo vardu ir pavarde. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o geriausių darbų autoriai – ir simbolinėmis dovanėlėmis. Tačiau didžiausią dovaną gavome visi: konkurso dalyviai patyrė kūrybos džiaugsmą, o mes turėjom galimybę pasigrožėti jų darbais, pasirinkti knygą, kurią norėtumėme perskaityti.