„Pasiūlyk savo idėją!“  Dalyvaujamojo biudžeto projektas progimnazijoje

Mūsų mokykla kartu su Edu Vilnius ir Transparency international šiais metais įgyvendina Dalyvaujamojo biudžeto projektą. Šios iniciatyvos tikslas – įtraukti mokinius į viešųjų sprendimų priėmimą, ugdyti mokinių finansinį raštingumą. Iniciatyvoje dalyvauja 5–8 klasių mokiniai.

Spalio 26 d. mokyklos aktų salėje vyko pirmasis projektas renginys. Susitikimo metu mokyklos direktorė Raimonda Jarienė papasakojo mokiniams, kaip atrodo mūsų mokyklos biudžetas,  Edu Vilnius mentorė Edita Gervetauskaitė pristatė dalyvaujamojo biudžeto idėją, o kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai generavo idėjas, kartu su mentore aptarė jų įgyvendinimo mokykloje galimybes.

Lapkričio – gruodžio mėnesiais kiekviena klasė dirbs su savo idėja, ją detaliai aprašys, apipavidalins, pristatys mokyklos bendruomenei. Po to vyks balsavimas ir laimėjusios idėjos įgyvendinimas.

WordPress Image Gallery Plugin

You may also like...