Projektas „Užaugau Lietuvoj“

Visus mylinčius Lietuvą, neabejingus jos gamtos ir architektūros grožiui kviečiu dalyvauti progimnazijos bibliotekos organizuojamame fotografijų projekte „Užaugau Lietuvoj“.

Projektas skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Projekte gali dalyvauti visi progimnazijos bendruomenės nariai: mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, mokinių tėvai.

Nuo 2017 m. rugsėjo 4 d. iki 2018 m. sausio 31 d. lauksime Jūsų pačių Lietuvoje darytų nuotraukų (išsaugoti JPEG arba PNG formatu). Nuotraukas per elektroninį dienyną siųskite bibliotekos vedėjai Gedailei Overlingienei arba bibliotekininkei Ingridai Jucienei. Nuotraukose gali būti įamžinti įdomūs Lietuvos architektūros objektai, gamtovaizdžiai, augalai, gyvūnai.

Privaloma nurodyti nuotraukos autoriaus vardą, pavardę ir: klasę (jeigu autorius moksleivis), dėstomą dalyką (jeigu autorius mokytojas), pareigas (jeigu autorius  progimnazijos darbuotojas), kokios klasės, kokio mokinio tėtis arba mama (jei autorius mokinio tėtis ar mama) bei kas pavaizduota nuotraukoje: augalo ar gyvūno pavadinimas, vietovės ar geografinio objekto pavadinimas, architektūrinio objekto pavadinimas ir vieta (miestas, rajonas, kaimas).

Pvz.:

Jonas Jonaitis 1c klasė. Trijų kryžių kalnas. Vilnius.

Nuo 2018 m. vasario 1 d. iki 2018 m. kovo 31 d. progimnazijos bibliotekos skaityklos kompiuterių darbalaukiuose bus eksponuojamos projekto dalyvių atsiųstos nuotraukos.

Visi projekto dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti: