Rusų kalba

2021-2022 m.m.

Vilniaus miesto 5–9 klasių olimpiada

Jokub Andžejevski 7t2 kl. – Pagyrimo raštas (vyren. mokytoja Jolanta Šalkina)

2020-2021 m.m.

Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-9 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje užėmė II vietą 6 klasės mokinys Dominikas Dubkov, rusų k. vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina

Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-9 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą 6 klasės mokinys Jakub Andžejevski, rusų k. vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina

Tarptautinio projekto „Kalbų KENGŪRA 2021“  laureatas, Auksinės Kengūros diplomų  apdovanotas Ignas Rensonas – vyresn. mokytoja Jolianta Šalkina

Tarptautinio projekto „Kalbų KENGŪRA 2019“  laureatai:

Projekto oranžinio diplomo laureatai: Patricija Karpenko 6e, Pijus Dargužas 8t klasė (vyresn. mokytoja Rita Šeibak).

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2018“ nugalėtojai:

Patricija Šmigelskaitė, Aušrinė Subačiūtė  8a2 klasė (vyresn. mokytoja Rita Šeibak).

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“

Projekto sidabrinio diplomo laureatė: Emilija Voitkevičiūtė 8e klasė (vyresn. mokytoja Rita Šeibak).

Projekto oranžinio diplomo laureatė: Valerija Stepuro 8e klasė  (vyresn. mokytoja Rita Šeibak).

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto Tavo žvilgsnis 2017laureatai

Paškevičiūtė Indrė 8e, Slatkevičiūtė Vaiva 8a2 klasė (vyresn. mokytoja Rita Šeibak).