„Ö kaip vokiškai?“

Spalio 16-19d.d. jau antrą kartą  Lietuvoje Vokiečių kalbos dienų projektą „Ö kaip vokiškai?“ inicijavo šios Lietuvoje veikiančios institucijos: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA).

Mūsų mokyklos mokiniai  kartu su vokiečių kalbos mokytojais aktyviai dalyvavo šiame projekte:  piešė vokiečių įmonių logotipus, piešiniuose atvaizdavo vokiečių kalbą šeimos gyvenime, žaidė įvairius žaidimus. Aštuntokai sukūrė filmą „Aš mokausi vokiečių k.“ Penktokai ir šeštokai dalyvavo konkurse „Zungenbrecher“ (Greitakalbės).  Vadovaujant Ambasados atstovui p. M. Brehm‘ui  buvo išrinkti nugalėtojai.  Be klaidų greitai ir tiksliai kalbėjo Emilė Laurinaitytė (6m)- I vieta, Augustė Martinavičiūtė (5t2) – II vieta ir III vietos  nugalėtojas 6h klasės mokinys  Jonas  Joneliūkštis.  Komisiją nudžiugino ir šeštokai, besimokantys vokiečių k. kaip antrąją užsienio kalbą: Ugnė Olšauskaitė – I vieta, Meda Sadūnaitė – II vieta ir Ustina Zagorskaja – III vieta. Visi dalyviai buvo apdovanoti  saldumynais ir padėkomis. Nugalėtojams  ženkliukus  segė ir diplomus įteikė l. e. p. direktorė Asta Turskienė bei Vokietijos Ambasados atstovas p. Michael  Brehm.