„KNYGŲ KALĖDOS“ 2017

Kviečiame visus progimnazijos bendruomenės narius dalyvauti septintus metus organizuojamoje akcijoje „KNYGŲ KALĖDOS“

ir padovanoti progimnazijos bibliotekai naujų knygų!

Biblioteka – tai bendruomenė padedanti mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems. Praturtinkime ją naujomis knygomis, suteikime vieni kitiems skaitymo ir pažinimo džiaugsmą.

Dar kartą dėkojame visiems ankstesnių metų akcijos dalyviams: mokiniams, mokytojams, progimnazijos administracijai, mokinių tėveliams, padovanojusiems bibliotekai šimtus nuostabių knygų. Bendromis pastangomis sukūrėme biblioteką, kuria galime didžiuotis, kurioje kiekvienas atranda savo knygą.

Visos padovanotos knygos bus pažymėtos specialiais akcijos lipdukais su įrašytu dovanotojo vardu ir pavarde.

Aktyviausių akcijos dalyvių laukia padėkos dovanėlės.

Jūsų dovanojamų knygų lauksime iki gruodžio 20d., o gruodžio 21 d. planuojame sukviesti visus dovanojusius knygas pasidžiaugti Knygų Kalėdų akcijos rezultatais.

Reikalingų knygų sąrašas