Kūrybinių darbų konkursas „Kalėdinis žaisliukas“ (skelbiami nugalėtojai)

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija jau antrus metus iš eilės organizuoja Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos ir informacinių technologijų kūrybinių darbų konkursą „Kalėdinis žaisliukas“. Šiuo konkursu siekiame skatinti mokinių kūrybiškumą, kitaip pažvelgti į matematiką ir informacines technologijas bei ugdyti moksleivių kompiuterinę, matematinę ir ekologinę kultūrą.

Džiaugiamės, kad šiemet sulaukėme daug įvairiausių žaisliukų, kurie džiugins parodos metu..

Konkurso nugalėtojai:
„Kalėdų namelis“, 5 kl. mokinys Titas Degutis, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
„Laikrodis“, 5 kl. mokinys Karolis Čeburnis, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija
„Laiko tėkmė“, 6 kl. mokinys Laurynas Ilgevičius, Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla
„Informacinės Kalėdos“, 7 kl. mokinė Greta Martinėnaitė, Vilniaus jėzuitų gimnazija

Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame visiems dalyvavusiems!
Iki pasimatymo kitais metais!