Svečiai iš Porstmuto privačios gramatinės mokyklos

Š.m. kovo 26 dieną mūsų mokykla sulaukė svečių iš Didžiosios Britanijos Portsmuto miesto privačios gramatinės mokyklos. Svečiavosi 12 10-12 klasių mokinių ir 2 lydintys mokytojai. Jiems buvo įdomu susipažinti su Lietuvos valstybinėmis mokyklomis (svečiai iš Anglijos aplankė ir „Užupio” gimnaziją. Britams labai patiko mūsų mokyklos atmosfera, mokinių darbais papuošti koridoriai ir mūsų mokiniai, drąsiai kalbantys angliškai. Pasidalinome abiejų šalių mokyklų pristatymais. Buvo smagu 🙂

Nuoširdų ačiū norime tarti: mokyklos direktorei Raimondai Jarienei, 8m klasės mokinei Salomėjai Laurinavičiūtei, 8a2 klasės mokinei Rūtai Šakickaitei, 7a1 klasės mokiniui Aidui Tekoriui ir mokytojams – Laimai Linkuvienei, Laimai Rindzevičienei, Jurgitai Stukaitei, Jolantai Ustinovič, Ritai Šeibak, Ernestai Rakauskienei ir bibliotekos darbuotojoms Gedailei Overlingienei ir Ingridai Jucienei. Ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems surengti šį susitikimą.

You may also like...