Skirtukų konkursas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“

Balandžio 27 d. progimnazijos bibliotekoje vyko tradicinio skirtukų konkurso nugalėtojų bei bibliotekos rėmėjų, dovanojusių bibliotekai knygas, apdovanojimas. Nuo kovo 12 iki balandžio 13 d. pirmų aštuntų klasių mokiniai kūrė skirtukus knygoms, patekusioms į sąrašus „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ bei „Literatūros žinovų šimtmečio knygų šimtukas“. 128 konkurso dalyviai sukūrė 162 originalius skirtukus 62 pavadinimų knygoms. Daugiausia skirtukų buvo sukurta knygoms „Salomėja Nėris. Eglė žalčių karalienė“, „Vytautas V. Landsbergis. Arklio Dominyko meilė“ bei „Justinas Marcinkevičius. Grybų karas“. Šiemet, kaip ir pernai, nugalėtojus rinko ne tik komisija, bet ir visi bibliotekos lankytojai. Buvo išrinkta 11 gražiausių darbų: Sofijos Sriubikis (1b kasė.), Gabijos Paužaitės (2e klasė), Kiro Apulskio (3a klasė), Liepos Pauliukonytės (4b klasė), Mykolo Ratkevičiaus (4b klasė), Kornelijos Katkutės ( 5t2 klasė), Ugnės Vasiliauskaitės (6m klasė), Agnės Biliūnaitės (7e klasė), Beatričės Šacikauskaitės (7m klasė), Vaivos Zalecka\itės (8t klasė) ir Rapolo Mato Strazdo (8t klasė).