Poezijos pavasaris

Kūryba, tai vienas iš tų dalykų, kuris vienija visus ir kuriančius, ir skaitančius.

Todėl trečiadienį, gegužės 15 dieną, keturios poeziją mėgstančios bei kuriančios merginos: Raminta Zovaitė 8t, Vaiva Sasnauskaitė 8a1, Lukrecija Jarmalytė 7t, Vilija Širinskaitė 5t1, dalyvavo viename iš kasmet vykstančių Poezijos pavasario renginių, kuris vyko Rašytojų sąjungoje. Renginyje jos skaitė savo sukurtus eilėraščius, buvo pristatyta išsami šiuolaikinės lietuvių ir pasaulio poezijos panorama. Visos pasidalino savo kūryba su bendraamžiais, o tai ir buvo svarbiausia. Mokėsi pasitikėti savimi bei dalintis tuo, kas svarbu. Lukrecija Jarmalytė buvo apdovanota mokinių kūrybos žurnalo „Pašvaistė“ prenumerata, o jos eilėraščiai bus išspausdinti šiame žurnale.