Pamokos kitaip netradicinėse erdvėse

Š. m. rugsėjo 20 d. 5-8 kl. mokiniams pamokos vyko netradicinėse erdvėse, lankytasi įvairiose edukacinėse išvykose ir ekskursijose: 5a2 ir 5t2 klasės vyko į VU zoologijos muziejų, 5a1 kl. kopė į Katedros varpinę, 5a3 kl. ėjo į edukacinę pamoką  žaislų muziejuje „Vaikystė ir žaislai: nuo viduramžių iki pramonės revoliucijos“, 5v, 6av, 6a kl. važiavo į Trakus išklausyti Galvės ežero legendų, 6m, 7t1, 7t2 kl. domėjosi Valstybės pažinimo centro įdomybėmis, 5t1, 7a1 ir 6t1 kl. sėmėsi žinių Nacionaliniame saugomų teritorijų centre, Lietuvos ryto televizijoje,  Nacionaliniame Lietuvos muziejuje,  7a2 kl. akiratį plėtė Taikomosios dailės muziejuje, 8m ir 8t kl. pramogavo Grybų dvare ir Valdovų rūmuose, 6t2 ir 7e domėjosi eksperimentais „Sėkmingos klaidos – eksperimentas laboratorijoje“, „Ekologinis iššūkis – eksperimentai laboratorijoje“, 8a1 kl. ėjo į gyvąją istorijos pamoką Vilniaus senamiestyje, o 8h kl. keliavo po Žemaitiją.