EDUKACIJA IR APDOVANOJIMAI MUZIEJUJE

8h klasės mokiniai lankėsi rašytojo Vinco Krėvės-Mickevičiaus bute-muziejuje. Klausėsi gidės pasakojimo apie rašytojo gyvenimą bei asmenybę, apžiūrėjo asmeninius daiktus, knygas, nuotraukas. Mokiniai išgirdo įdomių istorijų ir apie kitus žymius šio namo (Tauro g. 10) gyventojus – rašytojus Balį Sruogą, Vincą Mykolaitį –Putiną, J. Ivanauskaitę, žaidė edukacinį žaidimą.

Visuose rašytojo buto kambariuose buvo eksponuojami Respublikinio Jaunojo iliustruotojo konkurso „Vardan tos Dainavos! Įsivaizduok ir pavaizduok“ dalyvių piešiniai. Mokiniai iš visos Lietuvos iliustravo pasirinktus Vinco Krėvės „Dainavos šalies senų žmonių padavimus“. Organizatoriai pasakojo, kad konkursas sulaukė didelio Lietuvos moksleivių susidomėjimo – iš viso pateikti 256 piešiniai (122 iliustracijos 5–8 kl. mok.; 57 iliustracijos 1–4 klasių mok.) . Šiame konkurse dalyvavo ir keli mūsų mokyklos mokiniai. Džiugu, kad trys mokinės tapo Respublikinio konkurso laureatėmis. Tad ekskursijos pabaigoje jos buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname!

Plačiau apie parodą ir visos dalyvių iliustracijos virtualiai:

KONKURSO LAUREAČIŲ PIEŠINIAI

RADVILĖ KURLIANSKAITĖ 9 m., Vilniaus Petro Vileišio progimnazija, 3 kl., mokytoja Jolita Stanionė (Mergelė, „Užkeikta merga“).

URTĖ URBONAITĖ, 14 m., Vilniaus Petro Vileišio progimnazija, 8 kl., mokytoja Jolita Šalomskienė (Gaisro nušviestas dangus, „Užkeikta merga“).

RAMUNĖ AVGULYTĖ, 14 m., Vilniaus Petro Vileišio progimnazija, 8 kl., mokytoja Jolita Šalomskienė (Aro svajonė skraidyti laisvam, „Daina apie Arą“).