Advento rytas

Metai sutirpo lyg  žvakė. Atėjo gražus, prasmingas, ramybę nešantis metas – adventas… Prasidėjęs adventas atneša dvasinės šilumos į mūsų gyvenimus. Visus džiugina ne tik artėjančios šventės, bet ir pats jų laukimas.

O kad laukimas būtų džiugus, savo mokykloje stengiamės susikurti jaukią ir šiltą aplinką. Turbūt nė vienas neįsivaizduojame advento be pagrindinio jo simbolio – vainiko, o Kalėdų – be kalėdinės eglutės.

Neįprastas pirmadienio rytas (lapkričio 29 d.). Skamba muzika,  šurmuliuoja mokiniai ir mokytojai. Ir štai – trys, du, vienas – Kalėdų eglutė įžiebta. 4A klasės Mykolo mama Irma Parčiauskienė nupynė advento vainiką. Tradiciškai uždegėme pirmąją advento žvakelę. Vaikų adventiniai sveikinimai ir nuoširdžios giesmelės suvirpino visų širdis ir pripildė jas šventinio laukimo. Mokyklos direktorė linkėjo šilumos, ramybės, vilties bei prasmingo švenčių laukimo.