Startuoja sporto projektas „UŽUPIADA 2022“

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija organizuoja sporto šakų turnyrą „Užupiada 2022“, skirtą Vilniaus 700 metų jubiliejui paminėti! Pasitikime Vilniaus gimtadienį stipresni ir sveikesni, labiau bendruomeniški ir motyvuoti sportuoti!

Sporto projekto „Užupiada 2022“ tikslas – siekti didesnio Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos bei Užupio vietos bendruomenių narių fizinio aktyvumo, prisidėti prie žmonių psichologinio, emocinio atsparumo stiprinimo, kuris susilpnėjo dėl ribotų fizinio aktyvumo galimybių karantino metu. Tikimasi, kad susitikimai sporto aikštelėse ir salėse turnyrų metu sustiprins bendruomeniškumo ryšius.

Kviečiame Užupio ir Petro Vileišio progimnazijos bendruomenės narius (mokinius, mokytojas ir mokytojus, tėvelius, brolius ir seseris) registruoti savo komandas į „Užupiados 2022“ tinklinio, kvadrato, futbolo 5×5 turnyrus:

REGISTRACIJA

Detalesnė informacija apie reikalavimus komandų sudėčiai rasite registracijos formose:

Registracija į tinklinio turnyrus

Registracija į kvadrato turnyrus

Registracija į mažojo futbolo 5×5 turnyrus

REGISTRACIJA VYKS IKI BALANDŽIO 24 D.

TURNYRŲ PRADŽIA

Pirmosios rungtynės, tikimės, įvyks 2022 m. balandžio 7 d. Tad labai laukiame pirmųjų komandų!
Mokinių atostogų metu turnyrai nevyks.

APDOVANOJIMAI

Prizinių vietų nugalėtojų laukia daiktiniai prizai, medaliai ir diplomai.

DĖMESIO KOMANDOMS!

Sporto turnyrų metu vyks kūrybiškiausios komandos rinkimai.
Būkite išradingi ir kūrybingi kurdami komandos pavadinimus, herbą, vėliavą bei marškinėlius!

Jūsų laukia prizas!

INFORMACIJA APIE TURNYRUS

LAIKAS: balandžio – birželio mėn. Turnyrai yra organizuojami trečiadieniais, 14.00 val.
Finalinis renginys ir apdovanojimai vyks 2022 m. birželio 9 d., mokyklos bendruomenės dienos metu.

VIETA: Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos stadionas.

SAVANORIAMS

Norite prisidėti, padėti turnyrų metu? Mes Jūsų labai laukiame!

Savanoriaujantiems mokiniams bus skiriamos socialinės-pilietinės veiklos valandos.

Taip pat laukiame ir suaugusiųjų savanorių, kurie galėtų padėti teisėjauti turnyrų metu ar prisidėti kitais darbais.

Visus savanorius kviečiame užpildyti šią registracijos formą:

REGISTRUOTIS

RĖMĖJAI IR PARTNERIAI

Sporto projektas „Mokinių psichoemocinės savijautos gerinimas per fizines sportines veiklas – Užupiada 2022“ vykdomas Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos yra bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

Projekto partneris: asociacija Užupio bendruomenė.

Norite įsteigti prizą mūsų Užupiados nugalėtojams? Susisiekite dalia.linkuviene@gmail.com.