2022 m. gegužės 24 d. 15.00 – 18.00 val. kviečiame į individualius pokalbius su 1–8 klasių mokytojais dalykininkais.
Ruošiantis susitikimams su Jūsų vaikus mokančiais mokytojais, kviečiame iš anksto užsiregistruoti, tai galite padaryti nuo gegužės 13 d. 15 val. iki gegužės 23 d. 15 val.
Užsiregistravę pokalbiui su mokytoju turėsite 10 min. Apgalvokite iš anksto, ką norėsite aptarti.
Norėdami užsiregistruoti:
- Pasirinkdami mokytoją pasitikslinkite el. dienyne, kokie mokytojai moko Jūsų vaiką, ypač dėmesingi būkite registruodamiesi pas užsienio kalbos specialistus, nes klasės pogrupius moko skirtingi mokytojai.
- Zoom nuorodą atsiųs dalyko mokytojas prieš susirinkimą į el. dienyną.
- Registruodamiesi nurodykite va
iko vardą, pavardę ir klasę. - Registruotis pas vieną mokytoją galima tik vieną kartą, pasirinkto laiko keisti nėra galimybės.
- Kiti vartotojai Jūsų registracijos duomenų nematys.
- Rekomenduojame susirašyti pasirinktų susitikimų laikus, kad galėtumėte sekti, pas kokius mokytojus tam tikru metu turite jungtis.
- Labai tikimės jūsų supratingumo – nevėluokite į susitikimus su mokytojais, neuždelskite pokalbio, atminkite, kad po Jūsų susitikimo laukia kiti.
1–8 klasių mokinių tėvai (globėjai) gali užsirašyti į mokytojo konsultacijas visus mokslo metus. Mokytojų priėmimo laikus galite matyti el. dienyne, skiltyje Svarbi informacija →Mokyklos failai pavadinimu Tėvų konsultavimo laikas.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Dėstomas dalykas
|
val. | klasės | |
1 | Ambrasienė Rima | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5t1, 5t2, 8a | |
2 | Andrius Alkauskas | fizika |
(15.00 – 18.00 val.) |
7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v,
8a, 8av, 8m, 8t1,8t2 |
|
informacinės technologijos | 5av, 5t2,
7a1, 7a3, 7t2, 7v |
||||
gamta ir žmogus | 5t1 | ||||
žmogaus sauga | 5t1, 8t1, 8m | ||||
3 | Bareikienė Simona | dailė | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
4 | Čiučkytė Ingrida | biologija | (15.00 – 18.00 val.) | 7a2, 7v, 8t2 | |
gamta ir žmogus | 6a, 5t2, | ||||
žmogaus sauga | 8t2 | ||||
5 | Gailiuvienė Alina | tikyba | (15.00 – 18.00 val.) | 1a, 1b, 1c,
2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3, 6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
6 | Glaveckaitė Danutė | technologijos | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5t1, 5t2, 5t3,
6g, 6a3, 7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v
|
|
7 | Jarienė Raimonda | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 7a1 | |
8 | Jasmontienė Gytė Vitalija | anglų kalba | (15.00 – 18.00 val.) | 6t1, 6t3
7a1, 7a2, 7a3, 7v
|
|
9 | Joffė Dainius | šokis | (15.00 – 18.00 val.) | 1a, 1b, 1c,
2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3 |
|
10 | Jončienė Inga | kūno kultūra | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5g,
6a, 6g, 6t1, 7a2, 7a3, 7v, 8t1, 8t2 |
|
11 | Kairienė Edita | geografija | (15.00 – 18.00 val.) | 6g, 6t2,
7a2, 7t1, 7v, 8a, 8av, 8m |
|
12 | Kairienė Rasa | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5t3,
8av, 8m |
|
13 | Lebednykienė Inga | matematika | (15.00 – 18.00 val.) | 5t2
6a, 6g, 6t1, 7a2, 7a3, 7t1 |
|
informacinės technologijos | 5a | ||||
14 | Lekarevičius Juozas
|
technologijos | (15.00 – 18.00 val.) | 6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3,
7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
15 | Linkuvienė Laima | istorija | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5g, 5t2,
6t2, 6t3, 7a1, 7a2, 7t1, 8a, 8av, 8m |
|
16 | Mackevičienė Renata | vokiečių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5t3,
6a, 6g, 6t1, 6t1, 6t2, 6t3 7a1, 7a2, 7t1, 7v, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
17 | Malakauskienė Galina | matematika | (15.00 – 18.00 val.) | 6t2, 6t3,
7v, 8a, 8m |
|
18 | Peseckienė Vitalija
|
geografija
|
(15.00 – 18.00 val.) | 6a, 6t1, 6t3
7a1, 7a3, 7t2, 8t1, 8t2 |
|
19 | Podleckis Deividas | etika | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3,
7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
20 | Purvaneckienė Aušra | anglų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 2a, 2b,
3a, 3b, 4a, 4b, 4e |
|
21 | Pūdžiuvelienė Ramunė | muzika | (15.00 – 18.00 val.) | 1a, 1b, 1c,
2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b, 4e |
|
22 | Rakauskienė Ernesta | anglų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 4a,
5g, 5t2, 6a, 7t2 8av, 8m, 8t1, 8t2
|
|
23 | Rindzevičienė Laima | anglų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 4b,
5g, 5t1, 6g, 7a2, 7t1, 7t2, 8m, 8t1, 8t2 |
|
24 | Saulienė Rasa | anglų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5t2,
6g, 6t2, 6t3, 7t1, 8a, 8t2, |
|
25 | Simaitienė Danguolė | kūno kultūra | (15.00 – 18.00 val.) | 5t1, 5t2, 5t3,
6t2, 6t3, 7a1, 7t1, 7t2, 8a, 8av, 8m |
|
26 | Sinkievič Marta | rusų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 6a, 6t2, 6t3,
7a2, 7a3, 7t1, 8a, 8t1, 8t2 |
|
27 | Staskevičienė Vilma | technologijos | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6t1, 6t2, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
28 | Statulevičiūtė Toma | matematika | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5t3,
7a1, 7t2, 8t1, 8t2 |
|
informacinės technologijos | 5g, 5t1 | ||||
29 | Stukaitė Jurgita | anglų kalba | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5t1,
6t2, 7a1, 7a3, 7v, 8a |
|
30 | Šalkina Jolanta | rusų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 6g, 6t1, 6t2,
7a1, 7t2, 8av, 8m, 8t2 |
|
31 | Šatienė Sandra | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 6t3,
7t1, 7v, 8t1, 8t2 |
|
32 | Ščiukaitienė Rasa | chemija
|
(15.00 – 17.00 val.)
|
8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 | |
gamta ir žmogus
|
5a, 5av,
6g, 6t2, |
||||
5a, 5av,
8a, 8av |
|||||
žmogaus sauga | |||||
33 | Šilingaitė-Kričenienė Ugnė
|
vokiečių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 6t3,
7a3, 7t2, 7t1, 7v, 7av, 7t2, 8av, 8t2 |
|
34 | Šimonytė Ingrida | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 6a, 6g, 6t1, 6t2 | |
35 | Tautkevičiūtė Patricija | muzika | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v, 8a, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |
|
36 | Tomaševska Ana | informacinės technologijos | (15.00 – 18.00 val.) | 5a, 5av, 5g, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a1, 7a2, 7t1 |
|
37 | Tomaševskij Andžej | informacinės technologijos | (15.00 – 18.00 val.)
|
5t3,
6a, 6t2, 6t3, 7a2, 7a3, 7t1, 7a2, 7v
|
|
38 | Tūrienė Jurgita | anglų k. | (15.00 – 17.00 val.) | 2a, 2b, 2c
3a, 3b 4a, 4b, 5a, 5t3, 6a, 6t1, 6t2 |
|
39 | Urbutis Džeinaras | istorija | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5t1, 5t3,
6a, 6t1, 7a3, 7t2, 7v, 8t1, 8t2 |
|
40 | Ustinovič Jolianta | informacinės technologijos
|
(15.00 – 18.00 val.) | 6g, 6t1 | |
technologijos | 5a, 5g | ||||
41 | Vaitekūnaitė Daiva | etika | (15.00 – 18.00 val.) | 6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3 | |
42 | Vaitkavičienė Daiva
|
matematika | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5g, 5t1, 5t2, 8av | |
43 | Vaznelė Danguolė | biologija
|
(15.00 – 18.00 val.)
|
7a1, 7a3, 7t1, 7t2,
8a, 8av, 8m, 8t1
|
|
gamta ir žmogus | 5g, 5t2, 6t1 | ||||
žmogaus sauga | 5g, 5t2 | ||||
44 | Zaveckaitė Ugnė | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5g, 7a2, 7a3, 7t2
|
|
45 | Žebialovič Česlava | prancūzų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5t2,
6a, 6g, 6t1, 6t2, 6a3, 7a1, 7a2, 7a3, 7t1, 7t2, 7v, 8a1, 8av, 8m, 8t1, 8t2 |