Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo konferencija

Lapkričio 9-10 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyko LIMK (Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo) konferencija, kurios tema „Vertinimas“. Konferencijoje pranešimus skaitė Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja dr. A. Ranonytė ir Nacionalinės švietimo agentūros pasiekimų patikrinimo užduočių skyriaus vedėja dr. G. Notrimaitė-Muzikevičienė. Pirmąją dieną lankėmės Pilaitės gimnazijoje, Jono Basanavičiaus progimnazijoje. Antrą dieną vykome į Nacionalinę švietimo agentūrą, kur apžiūrėjome ekspoziciją, kurioje verslo įmonės pristato inovatyvias  informacines technologijas ir išmaniuosius sprendimus ugdymui. Apsilankėme MO muziejuje, kur susipažinome su paroda „Susitikimas, kurio nebuvo“. Konferencijoje dalyvavo mokyklos-narės iš visos Lietuvos. Visada smagu pabendrauti ir pasidalinti patirtimi su kolegomis.