2022 m. gruodžio 8 d. 15.00 – 18.00 val. kviečiame į individualius pokalbius su 1–8 klasių mokytojais dalykininkais.
Gerb. tėveliai,
2022 m. gruodžio 8 d. 15.00 – 18.00 val. kviečiame į individualius pokalbius su 1–8 klasių mokytojais dalykininkais.
Ruošiantis susitikimams su Jūsų vaikus mokančiais mokytojais, kviečiame iš anksto užsiregistruoti, tai galite padaryti nuo gruodžio 1 d. 18 val. iki gruodžio 7 d. 15 val.
Užsiregistravę pokalbiui su mokytoju turėsite 10 min. Apgalvokite iš anksto, ką norėsite aptarti.
Norėdami užsiregistruoti:
- Pasirinkdami mokytoją pasitikslinkite el. dienyne, kokie mokytojai moko Jūsų vaiką, ypač dėmesingi būkite registruodamiesi pas užsienio kalbos specialistus, nes klasės pogrupius moko skirtingi mokytojai.
- Zoom nuorodą atsiųs dalyko mokytojas prieš susirinkimą į el. dienyną.
- Registruodamiesi nurodykite vaiko vardą, pavardę ir klasę.
- Registruotis pas vieną mokytoją galima tik vieną kartą, pasirinkto laiko keisti nėra galimybės.
- Kiti vartotojai Jūsų registracijos duomenų nematys.
- Rekomenduojame susirašyti pasirinktų susitikimų laikus, kad galėtumėte sekti, pas kokius mokytojus tam tikru metu turite jungtis.
- Labai tikimės jūsų supratingumo – nevėluokite į susitikimus su mokytojais, neuždelskite pokalbio, atminkite, kad po Jūsų susitikimo laukia kiti.
- Jeigu nematote mygtukų „Rezervuoti“ paspauskite klaviatūroje klavišus ctrl ir –.
Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad 5–8 klasių mokinių tėvai (globėjai) nebus kviečiami registruotis pas klasės vadovus. Šiuo metu vyksta trišaliai pokalbiai, kurių metu galima aptarti ir dalyko mokymosi klausimus.
1–8 klasių mokinių tėvai (globėjai) gali užsirašyti į mokytojo konsultacijas visus mokslo metus. Mokytojų priėmimo laikus galite matyti el. dienyne, skiltyje Svarbi informacija →Mokyklos failai pavadinimu Tėvų konsultavimo laikas.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Dėstomas dalykas
|
val. | klasės | ||||
1. | Alkauskas Andrius | fizika |
(15.00 – 18.00 val.) |
7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3,
8a1, 8a2, 8a3, 8t1, 8v |
||||
informacinės technologijos | 5av, 5ta, 6av, 6t2 | |||||||
gamta ir žmogus | 6t1 | |||||||
žmogaus sauga | 8a1, 8t1 | |||||||
2. | Ambrasienė Rima | lietuvių k. | (15.30 – 18.30 val.) | 5m1, 6a, 6t1, 8a2, 8a3 | ||||
3. | Bareikienė Simona | dailė | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5ta, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3, 8a2, 8a3, 8v, 8t1, 8t2 |
||||
4. | Čečėtienė Raminta | Vokiečių k. | (17.00 – 18.00 val.) | 8v | ||||
5. | Čiučkytė Ingrida | biologija | (15.00 – 17.00 val.) | 7a, 8a2, 8v | ||||
6. | Dalia Dambrauskaitė | tikyba | (15.00 – 18.00 val.) | 1a, 1b,
2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b |
||||
7. | Gailiuvienė Alina | tikyba | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5ta, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3, 8a1, 8a2, 8a3, 8v, 8t1, 8t2 |
||||
8. | Glaveckaitė Danutė | technologijos | (16.00 – 18.00 val.) | 5av, 5m2, 5m3,
7a, 7g, 7t1, 7t2,7t3, 8a1, 8a2, 8t1, 8t2, 8v
|
||||
9. | Jarienė Raimonda | lietuvių k. | (15.00 – 16.00 val.) | 8a1 | ||||
10. | Jasmontienė Gytė Vitalija | anglų kalba | (15.30 – 18.30 val.) | 7t1, 7t3
8a1, 8a2, 8a3, 8t2, 8v
|
||||
11. | Joffė Dainius | šokis | (15.00 – 18.00 val.) | 1a, 1b, 1c,
2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5av, 5ta, 5m1, 5m2, 5m3 |
||||
12. | Jončienė Inga | kūno kultūra | (15.00 – 18.00 val.) | 5m2, 5m3,
6a, 6av, 7a, 7g, 7t1, 8a2, 8a3, 8v |
||||
13. | Kairienė Edita | geografija | (15.00 – 18.00 val.) | 6a, 6g, 6t1,
7g, 7t1, 8a2, 8t1, 8v |
||||
14. | Kairienė Rasa | lietuvių k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5m2, 5m3,
6av, 6t3 |
||||
15. | Lebednykienė Inga | matematika | (15.00 – 18.00 val.) | 7a, 7g, 7t1, 7t2,
8a2, 8a3, 8t1 |
||||
informacinės technologijos | 6a | |||||||
16. | Lekarevičius Juozas
|
technologijos | (15.15 – 18.15 val.) | 6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3,
8a1, 8a2, 8a3, 8t1, 8t2, 8v, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3 |
||||
17. | Liaugminė Jurgita | anglų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 4a, 4b,
5m3, 5ta, 6av, 6t3, 6g, 7a, 7g |
||||
18. | Linkuvienė Laima | istorija | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5ta, 5m3,
6a, 6g, 6t2, 7t2, 7t3, 8a1, 8a2, 8t1 |
||||
19. | Liutkevičienė Valda | vokiečių k. | (17.00 – 18.00 val.) | 6a, 8a3, 8t2 | ||||
20. | Mackevičienė Renata | vokiečių k. | (15.30 – 18.30 val.) | 5av, 5m3,
6a, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3, 8a1, 8a2, 8a3, 8t1, 8v |
||||
21. | Peseckienė Vitalija
|
geografija
|
(15.00 – 18.00 val.) | 6av, 6t2, 6t3,
7a, 7t1, 8a1, 8a3, 8t2 |
||||
22. | Podleckis Deividas | etika | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5ta, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7t1, 7t2, 8a1, 8a2, 8a3, 8v, 8t1, 8t2 |
||||
23. | Purvaneckienė Aušra | anglų k. | (16.00 – 18.00 val.) | 2a, 2b, 2c,
3a, 3b, 3c, 4a, 4b |
||||
24. | Pūdžiuvelienė Ramunė | muzika | (15.00 – 18.00 val.) | 1a, 1b,
2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b |
||||
25. | Rakauskienė Ernesta | anglų k. | (15.30 – 18.30 val.) | 5m1, 5m2,
6av, 6g, 6t2, 7a, 8a2, 8t2 |
||||
26. | Saulienė Rasa | anglų k. | (15.00 – 18.00 val.) | 5m1,
6a, 6t1, 6t2, 7g, 7t2, 7t3, 8t1 |
||||
27. | Semaškienė Skaistė | anglų k. | (17.00 – 18.00 val.) | 2a, 2b,
3a, 3b, 3c |
||||
28. | Sikorskienė Jūratė |
lietuvių k. | (16.00 – 18.00 val.) | 7a, 7t2 | ||||
29. | Simaitienė Danguolė | kūno kultūra | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5m1, 5ta,
6t1, 6t2, 6t3, 7t2, 7t3, 8a1, 8t1, 8t2 |
||||
30. | Staskevičienė Vilma | technologijos | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5ta, 5m1, 5m2, 5m3,
6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3 |
||||
31. | Statulevičiūtė Toma
|
matematika | (15.00 – 18.00 val.) | 5m1,
6a, 6t3, 8a1, 8t2, 8v |
||||
informacinės technologijos | 6g | |||||||
32. | Stukaitė Jurgita
|
anglų kalba | (15.00 – 18.00 val.) | 5ta,
6a, 6av, 6t1, 7t2, 8a1, 8a3, 8v |
||||
33. | Šalkina Jolanta | rusų k. | (16.00 – 18.00 val.) | 6a, 6av, 6t1, 6t3,
7g, 7t1, 7t2, 8a1, 8a2, 8t1, 8t2 |
||||
34. | Šatienė Sandra | lietuvių k. | (15.15 – 18.15 val.) | 6t2,
7t3, 8t1, 8t2, 8v |
||||
35. | Ščiukaitienė Rasa | chemija
|
(15.00 – 17.00 val.)
|
8a1, 8a3, 8t1, 8t2, 8v | ||||
gamta ir žmogus
|
5ta, 5av,
6av, |
|||||||
5ta, 5av,
8a3, 8v |
||||||||
žmogaus sauga | ||||||||
36. | Šimonytė Ingrida | lietuvių k. | (17.00 – 18.00 val.) | 5ta | ||||
37. | Tautkevičiūtė Patricija | muzika | (15.00 – 18.00 val.) | 5av, 5ta, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3, 8a1, 8a2, 8a3, 8v, 8t1, 8t2
|
||||
38. | Tomaševska Ana | matematika
|
(15.15 – 18.15 val.) | 5av, 5ta | ||||
informacinės technologijos | 5av, 5ta, 5t1, 5t2, 5t3,
6a, 6av, 6g, 6t1, 6t2, 6t3, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3 |
|||||||
39. | Tomaševskij Andžej | informacinės technologijos | (16.30 – 18.00 val.)
|
5m1, 5m2, 5m3,
6t1, 6t3, 7a, 7t2, 7t3 |
||||
40. | Urbutis Džeinaras | istorija | (15.00 – 18.00 val.) | 5m1, 5m2,
6av, 6t1, 6t3, 7a, 7t1, 8a3, 8t2, 8v
|
||||
41. | Ustinovič Jolianta | informacinės technologijos
|
(15.00 – 16.00 val.) | 7g, 7t1 | ||||
technologijos | 5m1, 5ta | |||||||
42. | Vaitekūnaitė Daiva | etika | (15.00 – 16.00 val.) | 7a, 7g, 7t3 | ||||
43. | Vaitkevičienė Daiva | matematika | (15.15 – 18.15 val.) | 5m2,
6av, 6g, 6t1, 6t2, 7t3 |
||||
44. | Vaznelė Danguolė | biologija
|
(15.00 – 18.00 val.)
|
7g, 7t1, 7t2, 7t3,
8a1, 8a3, 8t1, 8t2
|
||||
gamta ir žmogus | 5m2, 5m3,
6g, 6t2 |
|||||||
žmogaus sauga | 5m2, 5m3,
8a3 |
|||||||
45. | Žebialovič Česlava
|
prancūzų k. | (15.15 – 18.15 val.) | 2c,
6a, 6g, 6t2, 6t3, 7a, 7g, 7t1, 7t2, 7t3, 8a1, 8a2, 8a3, 8t1, 8t2, 8v |