Anglų kalba

2016-2017 m. m.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“

Auksinės kengūros diplomus laimėjo: Margiris Malakauskas; Oskaras Klimašauskas; Indrė Paškevičiūtė; Aušra Pimpytė (mokytoja Gintarija Alčauskaitė); Rūta Šakickaitė; Adomas Čenkus; Domas Janiūnas; Aivaras Baltrūnas; Emilija Borodičaitė; Aleksas Bačiūnas; Lukas Korčinskis; Tomas Išaras; Arvydas Karnočius (mokytoja Ugnė Kizalaitė); Jonas Khalil (mokytoja Laima Rindzevičienė); Ieva Nemunytė; Jonas Juozapavičius; Saulė Paulauskaitė; Dominykas Kupriaškinas; Beatričė Kondrotaitė; Lėja Vagnoriūtė; Rokas Vasiliauskas (mokytoja Rasa Saulienė); Darius Gumuliauskas; Adomas Riepšas (mokytoja Skaistė Semaškienė); Kostas Šoblinskas; Ieva Marija Pakšytė; Martyna Stalnionytė; Greta Sirutytė; Arnas Povilėnas; Salomėja Laurinavičiūtė (mokytoja Jurgita Stukaitė); Petras Baublys; Lukas Eigėlis (mokytoja Ana Jankūnienė); Kornelija Mankutė (mokytoja Rita Valeckaitė).
Sidabrinės kengūros diplomus laimėjo: Karolis Viduta; Urtė Ginelevičiūtė; Adomas Strazdas; Mykolas Kovzan; Goda Januškevičiūtė; Matas Švarlys; Steponas Masalskas; Vaiva Zaleckaitė; Aurimas Petkus (mokytoja Gintarija Alčauskaitė); Girius Gadonas (mokytoja Ana Jankūnienė); Livija Bagdonavičiūtė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Dovydas Biliūnas (Mokytoja Ugnė Kizalaitė); Meda Balsevičiūtė; Kasparas Narkevičius (mokytoja Rasa Saulienė); Tija Gurinaitė (mokytoja Skaistė Semaškienė); Kipras Noreika; Adelė Rinkevičiūtė; Ona Rinkevičiūtė(mokytoja Jurgita Stukaitė).
Oranžinės kengūros diplomus laimėjo: Gabrielė Malevskytė; Kristupas Arlauskas; (mokytoja Gintarija Alčauskaitė); Vaiva Sasnauskaitė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Alanas Sinkevičius; Urtė Baltušytė  (mokytoja Ugnė Kizalaitė); Indrė Urbonaitė; Matas Dambrauskas; Mantas Petniūnas; Martynas Malakauskas (mokytoja Rasa Saulienė); Vakaris Gintalas; Žygitas Braidokas (mokytoja Skaistė Semaškienė); Martynas Skrebys (mokytoja Rita Valeckaitė).

Sveikiname „Tavo Žvilgsnis 2017“ (anglų kalbos) nugalėtojus:
Teksto iliustracija: Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).
Vertimas iš anglų kalbos: Livija Bagdonavičiūtė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).

2016 m. lapkričio 28 d. – 2017 m. vasario 3 d.
VILNIAUS MIESTO 4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS KOMIKSŲ KONKURSAS „WINTER COMICS 2016“
Dalyvė: Erika Lysenko 4a klasė
Mokytoja: Ugnė Kizalaitė
Užimta vieta: III-ia