Anglų kalba

2017-2018 m. m.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2018“

Auksinės kengūros diplomus laimėjo:
Adomas Murza 3e klasė, Kajus Bubinas 4b klasė, Arvydas Karnočius 7t klasė, Tija Gurinaitė 8m klasė, Ugnė Viltė Valčiukaitė 8m klasė (mokytoja Skaistė Semaškienė); Mantas Peciukonis 7a1 klasė, Dovydas Gočelkis 7a2 klasė, Tomas Šumkovski 7a2 klasė,  Livija Bagdonavičiūtė 7m klasė, Rasa Valentinavičiūtė 8v klasė, Benas Povilas Rožanskas 8v klasė, Guoda Šerkšnaitė 8v klasė, Salomėja Siparytė 8v klasė, Kajus Simaitis 8m klasė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė);
Adomas Riepšas 5t1 klasė, Rūta Šakickaitė 8a2 klasė, Arvydas Kleiza 8a2 klasė, Domas Janiūnas 8t klasė, Aleksas Balčiūnas 8t klasė (mokytoja Ernesta Rakauskienė);
Augustė Žilytė 5a1 klasė, Gustas Geibaitis 6a1 klasė, Salomėja Laurinavičiūtė 8m klasė, Gabrielė Stankevičiūtė 8m klasė, Ieva Marija Pakšytė 8m klasė, Martyna Stalnionytė 8m klasė (mokytoja Jurgita Stukaitė);
Urtė Baltušytė 5t1 klasė, Jonas Gabalis 6t klasė (mokytoja Rasa Saulienė);
Aušra Pimpytė  8t klasė (mokytoja Gintarija Alčauskaitė);
Kornelija Mankutė 8v klasė (mokytojas Anton Degtianikov).

Sidabrinės kengūros diplomus laimėjo:
Salomėja Lapinskaitė 4b klasė, Smiltė Baltušytė 7t klasė, Urtė Ginelevičiūtė 8e klasė, Aurimas Petkus 8t klasė (mokytoja Gintarija Alčauskaitė);
Saulė Čaikaitė 5a1 klasė; Lukas Korčinskis 5a2 klasė,  Vaiva Trakimavičiūtė 5t1 klasė, Eitminas Jonas Bingelis 8a2 klasė, Adomas Čenkus 8t klasė, Dovydas Biliūnas 8t klasė (mokytoja Ernesta Rakauskienė);
Tomas Pavan 8m klasė (mokytoja Skaistė Semaškienė);
Jonas Parnarauskas 8v klasė, Rokas Valentinavičius 8v klasė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė);
Mantas Petniūnas 6t klasė (mokytoja Rasa Saulienė);
Vėjas Motejūnas 5a1 klasė (mokytoja Jurgita Stukaitė);
Upė Lukaitė 8v klasė (mokytojas Anton Degtianikov).

Oranžinės kengūros diplomus laimėjo:
Rokas Vilčinskas 6a1 klasė (mokytoja Jurgita Stukaitė);
Kristijonas Petrauskas 6t klasė, Ignas Fadėjevas 6t klasė (mokytoja Rasa Saulienė);
Vakaris Gintalas
8m klasė (mokytoja Skaistė Semaškienė);
Vaiva Sasnauskaitė 7a1 klasė,  Danielė Dainiūtė 7m klasė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė);
Domantas Kuzinas 8a2 klasė, Aivaras Jokūbas Baltrūnas 8v klasė (mokytoja Ernesta Rakauskienė);
Marta Vailionytė 8t klasė (mokytoja Gintarija Alčauskaitė).


Sveikiname edukacinių konkursų „Olympis 2018 – Pavasario sesija” (anglų kalbos) nugalėtojus:

I laipsnio diplomai:
Agota Klimaševskytė 8m klasė (mokytoja Skaistė Semaškienė);
Dionizas Zizas 
8t klasė, Aurimas Petkus 8t klasė, Tomas Dambrauskas 8t klasė, Mantas Švarlys 8t klasė,Skaistė Petrauskaitė 8e klasė (mokytoja Gintarija Alčauskaitė);
Dainius Memėnas 5 klasė, Esmilė Stalnionytė 5 klasė, Goda Mitalauskaitė 6 klasė, Emilija Palionytė 7m klasė (mokytoja Laima Rindzevičienė);
Domas Janiūnas 8t klasė, Žygimantas Lukša 8t klasė, Vaiva Zaleckaitė 8t klasė, Aivaras Baltrūnas 8t klasė, Aistė Domarkaitė 8t klasė,Greta Kudzmanaitė 8t klasė, Adomas Čenkus 8t klasė (mokytoja Ernesta Rakauskienė);
Livija Bagdonavičiūtė 7m klasė, Mantas Peciukonis 7a1 klasė, Benas Povilas Rožanskas 8v klasė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė);
Salomėja Laurinavičiūtė 8m klasė, Gabija Adelė Mandeikaitė 8a1 klasė, Augustas Švetkauskas 8a1, Kostas Šoblinskas 8a1 klasė (mokytoja Jurgita Stukaitė);
Kornelija Mankutė 8v klasė (mokytojas Anton Degtianikov).

II laipsnio diplomai:
Vincentas Jaronimas  Kuliešius 7a1 klasė (mokytoja Laima Rindzevičienė);
Neida Ragelytė 5t1 klasė (mokytoja Ernesta Rakauskienė);
Rasa Valentinavičiūtė 8v (mokytoja Gytė V. Jasmontienė);
Agnė Marija Michnovičiūtė 8a1 klasė, Ignas Dailidėnas 8m klasė (mokytoja Jurgita Stukaitė);
Amelija Dumšytė 8v klasė, Upė Lukaitė 8v klasė, Vėjas Nalivaika8a2 klasė, Patricija Šmigelskaitė 8a2 klasė (mokytojas Anton Degtianikov);
Paulius Daščioras 7t klasė, Sofija Austėja Balžakaitė 8v klasė (mokosi savarankiškai).

III laipsnio diplomai:
Kamilė Runovičiūtė 8m klasė (mokytoja Skaistė Semaškienė);
Petra Laurinavičiūtė 
8a1 klasė (mokytoja Jurgita Stukaitė);
Laura Būblytė 8v klasė, Mikalojus Žalneravičius 8v klasė, Liepa Tamašauskaitė 8v klasė (mokytojas Anton Degtianikov).


Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada:

Salomėja Lapinskaitė 4b kl.  – III vieta (mokytoja: Gintarija Alčauskaitė).


Sveikiname „Tavo Žvilgsnis 2018“ (anglų kalbos) nugalėtojus:

Teksto iliustracija:
Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).

Vertimas iš anglų kalbos:
Arvydas Karnočius,  Tomas Išaras  (mokytoja Skaistė Semaškienė);
Aurimas Petkus (mokytoja Gintarija Alčauskaitė);
Lukas Korčinskis (mokytoja Ernesta Rakauskienė);
Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė);
Benas Rožanskas, Kipras Žydelis,  Livija Bagdonavičiūtė, Mantas Šipkauskas, Perla Murėnaitė, Rugilė Priegliauskaitė  (mokytoja Gytė V. Jasmontienė).

2016-2017 m. m.

Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2017 – Rudens sesija“ anglų kalbos pasiekimai:

I laipsnio diplomai:
Vaiva Trakimavičiūtė 5t1 klasė, Domas Janiūnas 8t klasė, Ieva  Jaroševičiūtė 8a2 klasė, Dovydas Biliūnas 8t klasė – vyresnioji mokytoja Ernesta Rakauskienė.

II laipsnio diplomai:
Adoma Riepšas 5t1 klasė, Lukas Korčinskis 5a2 klasė, Neida Ragelytė 5t1 klasė, Ūla Marija Čepaitytė 5a1 klasė, Alanas Sinkevičiūs 5a1 klasė, Ignas Reinsonas 5t1 klasė, Urtė Preidytė 5t1 klasė, Benediktas Labutis 5a2 klasė, Adomas Čenkus 8t klasė, Aivaras Baltrūnas 8t klasė, Rūta Šakickaitė 8a2 klasė, Algirdas Gelžinis 8a2 klasė – vyresnioji mokytoja Ernesta Rakauskienė.

III laipsnio diplomai: Saulė Paulavičiūtė 5a2 klasė, Deivina Stankauskaitė 5t1 klasė, Amelija Urbonaitė 5a2 klasė, Kamila Osipavičiūtė 5a2 klasė – vyresnioji mokytoja Ernesta Rakauskienė.

 


Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2017 – Pavasario sesija“

I laipsnio diplomai:
Darius Gumuliauskas 4e klasė – mokytoja  Skaistė Semaškienė
Ustina Zagorskaja 5t klasė, Paulius Gružinskas 5t klasė, Rokas Vasiliauskas 8t klasė, Kasparas Narkevičiūs 8t klasė, Jonas Juozapavičius 8t klasė – vyresn. mokytoja Rasa Saulienė.
Goda Mitalauskaitė 5h klasė, Vaiva Slatkevičiūtė 8a2 kl., Kamilė jasaitytė 8m klasė, Emilė Krutulytė 8a1 klasė – vyresn. mokytoja Laima Rindzevičienė;
Jonas Rinkevičius 7t klasė, Indrė Paškevičiūtė 8e klasė, Emilija Voitkevičiūtė 8e klasė, Goda Januškevičiūtė 8a2 klasė, Emilis Jakubauskas 8a2 klasė – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė;
Adelė Rinkevičiūtė 8m klasė, Greta Sirutytė 8m klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;
Unė Braziulytė 8t klasė, Liepa Černiūtė 8t klasė – vyresn. mokytoja Ana Jankunienė.

II laipsnio diplomai: Gabija Gurkšnytė 8a1klasė, Mantas Čėpla 8e klasė – mokytoja Ugnė Kizalaitė;
Ona Rinkevičiūtė 8m klasė, Ieva Tamašiūnaitė 8m klasė, Ąžuolas Vilkončius 8m klasę,   Herkus Valenta 8m klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;
Eva Petrauskaitė 8a1 klasė, Justina Preidytė 8a2 klasė, Aušra Melnikaitė 8m klasė – vyresn. mokytoja Laima Rindzevičienė;
Kornelija Venclovaitė 8t klasė – vyresn. mokytoja Rasa Saulienė;
Kosta Janutis 8a2 klasė, Radvilė Gruzdytė 8a2 klasė – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė;
Gabrielė Butinavičiūtė 8t klasė, Augustė Jakimavičiūtė 8t klasė, Milda Lingytė 8m klasė, Oskaras Klimašauskas 8a2 klasė, Bartė Bartaševičiūtė 8t klasė – vyresn. mokytoja Ana Jankunienė.

III laipsnio diplomas:
Herkus Valenta 8m klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;
Augustas Lebedevas 8t klasė, Ugnė Aleksiūnaitė 8t klasė  – vyresn. mokytoja Ana Jankunienė.


Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“

Auksinės kengūros diplomus laimėjo:
Margiris Malakauskas 7t kl.; Oskaras Klimašauskas 8a2 kl.; Indrė Paškevičiūtė 8e kl.; Aušra Pimpytė 7t kl. – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė;
Rūta Šakickaitė 7a2; Adomas Čenkus 7t kl.; Domas Janiūnas 7t kl.; Aivaras Baltrūnas 7t kl.; Emilija Borodičaitė 6t kl.; Aleksas Bačiūnas 7t kl.; Lukas Korčinskis 6t kl.; Tomas Išaras 6t kl.; Arvydas Karnočius 6t kl. – mokytoja Ugnė Kizalaitė;
Jonas Khalil 6a1 kl.(vyresn. mokytoja Laima Rindzevičienė;
Ieva Nemunytė 6e kl.; Jonas Juozapavičius 8t kl.; Saulė Paulauskaitė 6m kl.; Dominykas Kupriaškinas 8t kl.; Beatričė Kondrotaitė 8t kl.; Lėja Vagnoriūtė 6e kl.; Rokas Vasiliauskas 8t kl. –vyresn. mokytoja Rasa Saulienė;
Darius Gumuliauskas 4e kl.; Adomas Riepšas 4e kl. – mokytoja Skaistė Semaškienė;
Kostas Šoblinskas; Ieva Marija Pakšytė 7m kl.; Martyna Stalnionytė; Greta Sirutytė; Arnas Povilėnas; Salomėja Laurinavičiūtė 7m kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė;
Petras Baublys 8t kl.; Lukas Eigėlis 8t kl. – vyresn. mokytoja Ana Jankūnienė;
Kornelija Mankutė 7a2 – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė.

Sidabrinės kengūros diplomus laimėjo:
Karolis Viduta 7 kl.; Urtė Ginelevičiūtė 7e kl.; Adomas Strazdas 7t kl.; Mykolas Kovzan 7e kl.; Goda Januškevičiūtė; Matas Švarlys 7 t kl.; Steponas Masalskas 7t kl.; Vaiva Zaleckaitė 7 kl.; Aurimas Petkus 7t kl. – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė;
Girius Gadonas 8t kl. – vyresn. mokytoja Ana Jankūnienė;
Livija Bagdonavičiūtė 5m kl. – mokytoja Gytė V. Jasmontienė;
Dovydas Biliūnas 7t kl. – mokytoja Ugnė Kizalaitė;
Meda Balsevičiūtė 6m kl.; Kasparas Narkevičius 8t kl. – veresn. mokytoja Rasa Saulienė;
Tija Gurinaitė 4b kl. – mokytoja Skaistė Semaškienė;
Kipras Noreika 7a1 kl.; Adelė Rinkevičiūtė 8m kl.; Ona Rinkevičiūtė 8m kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė.

Oranžinės kengūros diplomus laimėjo:
Gabrielė Malevskytė 6t kl.; Kristupas Arlauskas 6t kl. – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė;
Vaiva Sasnauskaitė 7a1 kl. – mokytoja Gytė V. Jasmontienė;
Alanas Sinkevičius 4a kl.; Urtė Baltušytė 4a kl. – mokytoja Ugnė Kizalaitė;
Indrė Urbonaitė 5t kl.; Matas Dambrauskas 6e kl.; Mantas Petniūnas 5t kl.;
Martynas Malakauskas 8t kl. –  vyresn. mokytoja Rasa Saulienė;
Vakaris Gintalas; Žygitas Braidokas – mokytoja Skaistė Semaškienė;
Martynas Skrebys – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė.


Sveikiname „Tavo Žvilgsnis 2017“ (anglų kalbos) nugalėtojus:
Teksto iliustracija: Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).
Vertimas iš anglų kalbos: Livija Bagdonavičiūtė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).


2016 m. lapkričio 28 d. – 2017 m. vasario 3 d.
VILNIAUS MIESTO 4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS KOMIKSŲ KONKURSAS „WINTER COMICS 2016“
Dalyvė: Erika Lysenko 4a klasė
Mokytoja: Ugnė Kizalaitė
Užimta vieta: III-ia

2015-2016 m. m.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2016“

Anglų kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Urtė Baltušytė 3a kl. – mokytoja Saulė Miliauskaitė Margiris Malakauskas 5t kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė Nojus Noreika 8a1 kl. – mokytoja Skaistė Semaškienė
Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Aurimus Petkus 6t kl.,  Ignas Ragaliuaskas 4e kl., Ąžuolas Jurkonis 4a kl. – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė Darius Gumuliauskas 3e kl. – mokytoja Saulė Miliauskaitė Martyna Stalnionytė 6m kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė
Projekto oranžinio diplomo laureatai: Aušra Pimpytė 6t kl. – vyres, mokytoja Gintarija Alčauskaitė Emilija Palionytė 5m kl.  – vyresn. mokytoja Laima Rindzevičienė Matas Dambrauskas 5e kl. – mokytoja Skaistė Semaškienė Martynas Povilas Malakauskas 7t kl.,  Ignotas Dankevičius 8t kl.,  Demantė Bogužaitė 8t kl. – vyresn. mokytoja Jūratė Varkalytė Nojus Osinskis  8t kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė