Lietuvių kalba

2017-2018 m. m.

Tarptautinio projekto „Kalbų KENGŪRA 2018“  laureatai:

Projekto auksinio diplomo laureatai: Adomas  Traubas 8t klasė (vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė),  Ieva Jončaitė 8m klasė (vyresn. mokytoja  Rima Taučienė).

Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Benas Pranauskas 8t klasė (vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė), Tūla Gustaitė 8v klasė (mokytoja metodininkė Sandra Šatienė), Karolis Viduta 8t klasė (vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė).

Projekto oranžinio diplomo laureatai: Aušra Pimpytė 8t klasė (vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė), Urtė Ginelevičiūtė 8e klasė (mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė), Aušrinė Subačiūtė 8a2 klasė (mokytoja metodininkė Sandra Šatienė), Salomėja Siparytė 8v klasė (mokytoja metodininkė Sandra Šatienė),  Amelija Zacharevičiūtė 8m klasė (vyresn. mokytoja  Rima Taučienė).                                                                                                  


2016-2017 m. m.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“ 
Sidabrinės kengūros diplomus laimėjo:
Ona Rinkevičiūtė 8m klasė, Adelė Rinkevičiūtė 8m klasė  – vyresn. mokytoja Rima Taučienė;
Ugnė Aleksiūnaitė 8t klasė, Vėja Šovaitė 8t klasė, Veronika Mackevičiūtė 8t klasė –vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.

Oranžinės kengūros diplomus laimėjo:
Rasa Šovaitė 6t klasė, Adomas Traubas 7t klasė, Benas Pranauskas 7t klasė –vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.
Greta Mecelecaitė 8a2 klasė, Indrė Paškevičiūtė 8e klasė, – vyresn. mokytoja Rima Taučienė,
Aurėja Adomavičiūtė 7a2 klasė, Salomėja Laurinavičiūtė 7m klasė – mokytoja metodininkė Dalia Švažienė


Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2017 – Pavasario sesija“ lietuvių kalbos pasiekimai:

I laipsnio diplomai:
Noja Misiūtė 5t klasė, Ustina Zagorskaja 5t klasė,
Dorotėja Žukaitytė 5t klasė – mokytoja metodininkė Dalia Švažienė;
Goda Mitalauskaitė 5h klasė, Jonas Rinkevičiūs 7t klasė, Unė Braziulytė 8t klasė,
Lukas Eigėlis 8t klasė, Liepa Černiūtė 8t klasė,Vėja Šovaitė 8t klasė, Augustė Jakimavičiūtė      8t klasė – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė;
Ona Rinkevičiūtė 8m klasė, Indrė Paškevičiūtė 8e klasė, Kamilė Jasaitytė 8m klasė – vyresn. mokytoja Rima Taučienė.

II laipsnio diplomai:  Paulius Gružinskas 5t klasė – mokytoja metodininkė Dalia Švažienė;
Adelė Rinkevičiūtė 8m klasė, Greta Mecelicaitė 8a2 klasė, Vaiva Slatkevičiūtė 8a2 klasė, Goda Januškevičiūtė 8a2 klasė, Pijus Gelžinis 8a2 klasė – vyresn. mokytoja Rima Taučienė;
Gabija Sinkevičiūtė 8t klasė, Jonas Juozaponis 8t klasė,Kornelija Venclovaitė 8t klasė, Bartė Bartaševičiūtė 8t klasė, Kaspars Narkevičiūs 8t klasė, Rokas Vasiliauskas 8t klasė Ugnė Aleksiejūnaitė 8t klasė – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.

III laipsnio diplomai: Herkus Valenta 8m klasė, Ieva Tamošiūnaitė 8m klasė – vyresn. mokytoja Rima Taučienė;


Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2017 – Rudens sesija“ lietuvių kalbos  pasiekimai:
I laipsnio diplomas Neida Ragelytė 5t1 klasė – vyresnioji mokytoja Rima Taučienė


2017 m. Vilniaus m. 3-4 kl. mokinių konkursasDiktanto meistro“
– IV vieta, padėka Vilijai Širinskaitei 3b klasė – vyresn. mokytoja Ona Baublienė;


2017 Vilniaus pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina
Padėka L. Motiekaičiui 3b klasė – vyresn. mokytoja Ona Baublienė;


Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“
Sidabrinės
kengūros diplomus laimėjo:
Darius Gumuliauskas 4e klasė – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė.


Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2017 – Pavasario sesija“ lietuvių kalbos pasiekimai:
I laipsnio diplomas Darius Gumuliauskas 4e klasė – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė


Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2017 – Rudens sesija“ lietuvių kalbos  pasiekimai:
II laipsnio diplomas Kipras Apulskis 3a klasė – vyresnioji mokytoja Laima Darulienė


2016 m. Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkurso nugalėtojai:
Laura Markauskaitė 3a kl. – mokytoja Ona Baublienė;
Saulė Židonytė 4b kl. – mokytoja Jūratė Čerepovienė.


2015-2016 m. m.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2016“
Lietuvių kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Rasa Šovaitė 3e kl.,  Darius Gumuliauskas 3e kl. – vyresn. mokytoja Edita Rukšienaitė-Narūnienė
Projekto oranžinio diplomo laureatai: Unė Braziulytė 7t kl., Liepa Černiūtė 7t kl., Jonas Rinkevičiūs 6t kl., Benas Pranauskas 6t kl., Adoma Traubas 6t kl.  – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.  Ugnė Kavaliauskaitė 6m kl. – mokytoja metodininkė Dalia Švažienė