Matematika

2016-2017 m. m.

Data Konkurso, olimpiados pavadinimas Dalyvio (-ių) vardas (-ai), pavardė (-ės) Klasė Pasiekimas, laimėjimas Mokytojo ruošusio mokinį v. pavardė
2016-09-24 XVIII Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada

 

Raminta Zovaitė 6t I vieta T. Statulevičiūtė
Adomas Traubas

Girius Gadonas

 

7t

8t

Pagyrimo raštas

Pagyrimo raštas

G. Malakauskienė
2017-05-10 Vilniaus m. jaunųjų matematikų olimpiada

 

Raminta Zovaitė 6t III vieta T. Stataulevičiūtė
Ūla Sabaliauskaitė

Adomas Traubas

Lukas Eigėlis

5t

7t

8t

I vieta

Pagyrimo raštas

Pagyrimo raštas

G. Malakauskienė

 

2017-03-16

 

Tarptautinis matematikos konkursas

„KENGŪRA 2017“

 

Pateko į 50-ką geriausiųjų Lietuvoje

Faustas Puzeras 6t 13 vieta T. Statulevičiūtė
Adomas Traubas

Tomas Dambrauskas

Arina Tkačenko

Benas Pranauskas

Patricija Venclovaitė

Girius Gadonas

Lukas Eigėlis

Kornelija Venclovaitė

7t

7t

7t

7t

7t

8t

8t

8t

6 vieta

12 vieta

25 vieta

28 vieta

32 vieta

33 vieta

48 vieta

48 vieta

G. Malakauskienė
2017-03-18 Tarptautinis matematikos konkursas

„PANGEA 2017“

 

Emilija Palionytė 6m II vieta A. Nedzinskienė
Mantas Peciukonis 6a1 Pateko į 10-tuką geriausiųjų Lietuvoje I. Lebednykienė
Raminta Zovaitė

Ona Akelė

Faustas Puzeras

Jonas Lapukas

Jonas Merkevičius

Adomas Strazdas

6t

6t

6t

6t

6t

6t

Pateko į 10-tuką geriausiųjų Lietuvoje T. Statulevičiūtė
Adomas Bieliūnas

Adomas Traubas

Tomas Dambrauskas

5t

7t

7t

Pateko į 10-tuką geriausiųjų Lietuvoje G. Malakauskienė
2017 m. pavasaris Tarptautinė matematikos olimpiada

„KINGS 2017“

 

Ūla Sabaliauskaitė

Jonas Juozapavičius

Dominykas Kupriaškinas

Adomas Bieliūnas

Mantas Petniūnas

5t

8t

8t

5t

5t

III vieta

I lygmuo

II lygmuo

III lygmuo

III lygmuo

G. Malakauskienė

 

 

 

 

Jogintas Ilgius 5m III lygmuo I. Lebednykienė
Jonas Merkevičius

Faustas Puzeras

6t

6t

III lygmuo

III lygmuo

T. Statulevičiūtė
2017 m.

kovo mėn.

Matematikos konkursas

„OLYMPIS 2017“

 

Liepa Černiūtė

Jonas Juozapavičius

Girius Gadonas

Lukas Eigėlis

Ustina Zagorskaja

Vincas Lideika

Paulius Gružinskas

Kasparas Narkevičius

Rokas Vasiliauskas

Dorotėja Žukaitytė

Kornelija Venclovaitė

Augustė Jakimavičiūtė

Bartė Bartaševičiūtė

Gabija Sinkevičiūtė

Vėja Šovaitė

Ugnė Aleksiejūnaitė

Augustas Lebedevas

8t

8t

8t

8t

5t

5t

5t

8t

8t

5t

8t

8t

8t

8t

8t

8t

8t

I vieta

I vieta

I vieta

I vieta

I laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

III laipsnio diplomas

III laipsnio diplomas

III laipsnio diplomas

G. Malakauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Goda Mitalauskaitė

Indrė Paškevičiūtė

5h

8e

I laipsnio diplomas

III laipsnio diplomas

V. Vilutienė

 

Gabija Gurkšnytė 8a1 III laipsnio diplomas A. Nedzinskienė
Adelė Rinkevičiūtė

Oskaras Klimašauskas

Kostas Jonutis

8m

8a2

8a2

II laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

III laipsnio diplomas

T. Statulevičiūtė

2015-2016 m. m.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada 
I vietos nugalėtojas Adomas Traubas 6t kl., – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;
Pagyrimo raštas  Raminta Zovaitė 5t kl. – vyresn. mokytoja Vida Vilutienė;
Pagyrimo raštas Žygimantas Lukša 6t kl. – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;
Pagyrimo raštas  Liepa Černiūtė 7t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

NMA  5-8 klasių matematikos olimpiada  
III vietos nugalėtojas Adomas Traubas 6t kl., – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;