Matematika

2017-2018 m. m.

Vilniaus m. 8-9 klasių mokinių matematikos konkursas „Mini Euklidas 2018“

Adomas Traubas 8t kl. – IV vieta, Pagyrimo raštas ir Tomas Dambrauskas 8t kl. – IV vieta,  Pagyrimo raštas (mokytoja G. Malakauskienė).


XIX Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada

Ūla Sabaliauskaitė 6t kl. – III vieta, Adomas Traubas 8t kl. – II vieta (mokytoja G. Malakauskienė);
Emilija Palionytė 7m kl. – III vieta (mokytoja A. Nedzinskienė);
Faustas Puzeras 7t kl. – Pagyrimo raštas (mokytoja T. Statulevičiūtė).


 NMA 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada 

Adomas Traubas 8t kl. – II vieta (mokytoja G. Malakauskienė).


Vilniaus m. 6 klasių mokinių konkursas „SKAIČIUOK IR MĄSTYK“

Ūla Sabaliauskaitė 6t kl. – III vieta (mokytoja G. Malakauskienė).


Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA 2018“

Pateko į 50-tuką geriausiųjų Lietuvoje:

Ūla Sabaliauskaitė 6t kl. – 26 vieta, Adomas Traubas 8t kl. – 3 vieta, Patricija Venclovaitė 8t kl. – 14 vieta, Tomas Dambrauskas 8t kl. – 21 vieta, Domas Janiūnas 8t kl. – 35 vieta (mokytoja G. Malakauskienė);
Faustas Puzeras 7t kl. – 48 vieta (mokytoja T. Statulevičiūtė).


Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA 2018“

Paulius Kvaraciejus 5t1 kl. – II vieta, Ernestas Bogdanovičius 5t1 kl. – II vieta, Lukrecija Jarmalytė 6t kl. – II vieta, Mantas Petniūnas 6t kl. – II vieta, Tomas Dambrauskas 8t kl. – II vieta (mokytoja G. Malakauskienė);
Matas Žostautas 7t kl. – II vieta (mokytoja T. Statulevičiūtė).


Tarptautinė matematikos olimpiada „KINGS 2017“ – rudens sesija

I lygmens diplomas: Lukrecija Jarmalytė 6t kl., Ūla Sabaliauskaitė 6t kl.,
II lygmens diplomas: Mantas Petniūnas 6t kl (mokytoja G. Malakauskienė);
Gustas Geibaitis 6a1 kl. – III lygmens diplomas (mokytoja I. Lebednykienė);
II lygmens diplomas:  Salomėja Laurinavičiūtė 8m kl., Danielė Dainiūtė 8m kl.,
III lygmens diplomas Neringa Lapytė 7m kl., Vytautas Damkauskas 7av kl. (mokytoja A. Nedzinskienė).


Matematikos konkursas „OLYMPIS 2017“

II laipsnio diplomas: Neida Ragelytė 5t1 kl., Patricja Venclovaitė 8t kl., Aistė Domarkaitė 8t kl., Matas Švarlys 8t kl., Domas Janiūnas 8t kl., Vaiva Zaleckaitė 8t kl., Tomas Dambrauskas 8t kl., Dionizas Zizas 8t kl., Greta Kudzmanaitė 8t kl., Severija Zabulytė 8e kl., Vasaris Orfėjas Kalnikas 8e kl.,
III laipsnio diplomas: Augustas Švetkauskas 8a1 kl.,  Gabija Adelė Mandeikaitė 8a1 kl.,  Kostas Šoblinskas 8a1kl. (mokytoja G. Malakauskienė);

Goda Mitalauskaitė 6h kl. – II laipsnio diplomas (mokytoja V. Vilutienė);

II laipsnio diplomas: Agota Klimaševskytė 8m kl.,
III laipsnio diplomas: Emilija Palionytė 7m kl., Salomėja Laurinavičiūtė 8m kl., Greta Kavoliūtė 8m kl., Ignas Dailidėnas 8m kl. (mokytoja A. Nedzinskienė);

I laipsnio diplomas: Esmilė Stalnionytė 5t2 kl., Ieva Stankūnavičiūtė 5t2 kl.,
II laipsnio diplomas:  Dainius Memėnas 5t2, Paulius Daščioras 7t kl.,
III laipsnio diplomas: Arvydas Kleiza 8a2 kl., Patricija Šmigelskaitė 8a2 kl. (mokytoja T. Statulevičiūtė);

III laipsnio diplomas: Mantas Peciukonis 7a1 kl., Vincentas Jeronimas Kuliešius 7a1 kl. (mokytoja I. Lebednykienė).


Nacionalinis 8-10 klasių matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas 
Tomas Dambrauskas 8t kl. ir Patricija Venclovaitė 8t kl. – Pagyrimo raštas (biologijos mokytoja Ingrida Čiučkytė, chemijos mokytoja Rasa Ščiukaitienė, fizikos mokytojas Andrius Alkauskas, matematikos mokytoja Galina Malakauskienė).

 2016-2017 m. m.

Pradinių klasių metodinė grupė

Tarptautinė matematikos olimpiada KINGS 2017II lygmens Diplomas Liepa Pauliukonytė 3b klasė – vyresn. mokytoja Ona Baublienė;

Vilniaus 3-4 kl. matematikos turnyras „MAGISI vieta Liepa Pauliukonytė 3b klasė – vyresn. mokytoja Ona Baublienė;

Vilniaus 2-4 kl. matematikos olimpiadaIII vieta Liepa Pauliukonytė 3b klasė – vyresn. mokytoja Ona Baublienė;

Tarptautinis matematikos konkursas„PANGEA 2017 Diplomas L. Pauliukonytei, patekus į geriausių Lietuvos matematikų dešimtuką.

Edukacinių konkursų OLYMPIS 2017 – Rudens sesija pasiekimai: I laipsnio diplomas Kipras Apulskis 3a klasė – vyresn. mokytoja  Laima Darulienė

Pagrindinis ugdymas

XVIII Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada
Raminta Zovaitė 6t kl. – I vieta (mokytoja T. Statulevičiūtė),
Adomas Traubas 7t kl. – Pagyrimo raštas, Girius Gadonas 8t – Pagyrimo raštas (mokytoja G. Malakauskienė).


Vilniaus m. jaunųjų matematikų olimpiada

Raminta Zovaitė 6t kl. – III vieta (mokytoja T. Statulevičiūtė);

Ūla Sabaliauskaitė 5t kl. – I vieta, Adomas Traubas 7t kl. – Pagyrimo raštas, Lukas Eigėlis 8t kl. – Pagyrimo raštas (mokytoja G. Malakauskienė).


Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA 2017“

Pateko į 50-tuką geriausiųjų Lietuvoje:
Faustas Puzeras 6t kl. – 13 vieta (mokytoja T. Statulevičiūtė);
Adomas Traubas 7t kl. – 6 vieta, Tomas Dambrauskas 7t kl. – 12 vieta, Arina Tkačenko 7t kl. – 25 vieta, Benas Pranauskas 7t kl. – 28 vieta, Patricija Venclovaitė 7t kl. – 32 vieta, Girius Gadonas 8t kl. – 33 vieta, Lukas Eigėlis 8t kl. – 48 vieta, Kornelija Venclovaitė 8t kl. – 48 vieta (mokytoja G. Malakauskienė).


Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA 2017“

Emilija Palionytė 6m kl. – II vieta (mokytoja A. Nedzinskienė);

Pateko į 10-tuką geriausiųjų Lietuvoje:
Mantas Peciukonis 6a1 kl. (mokytoja I. Lebednykienė),
Raminta Zovaitė 6t kl., Ona Akelė 6t kl., Faustas Puzeras 6t kl., Jonas Lapukas 6t kl., Jonas Merkevičius 6t kl., Adomas Strazdas 6t kl. (mokytoja T. Statulevičiūtė),
Adomas Bieliūnas, 5t kl., Adomas Traubas 7t kl., Tomas Dambrauskas 7t kl. (mokytoja G. Malakauskienė).


Tarptautinė matematikos olimpiada „KINGS 2017“

Ūla Sabaliauskaitė 5t kl. – III vieta, Jonas Juozapavičius 8t kl. – I lygmens diplomas, Dominykas Kupriaškinas 8t kl. – II lygmens diplomas, Adomas Bieliūnas 5t kl. – III lygmens diplomas, Mantas Petniūnas 5t kl. – III lygmens diplomas (mokytoja G. Malakauskienė);

Jogintas Ilgius 5m kl. – III lygmens diplomas (mokytoja I. Lebednykienė);

Jonas Merkevičius 6t kl. – III lygmens diplomas, Faustas Puzeras 6t kl. – III lygmens diplomas (mokytoja T. Statulevičiūtė).


Matematikos konkursas „OLYMPIS 2017“

Liepa Černiūtė 8t kl. – I vieta, Jonas Juozapavičius 8t kl. – I vieta, Girius Gadonas 8t kl. – I vieta, Lukas Eigėlis 8t kl. – I vieta.

I laipsnio diplomai: Ustina Zagorskaja 5t kl., Vincas Lideika 5t kl., Paulius Gružinskas 5t kl., Kasparas Narkevičius 8t kl., Rokas Vasiliauskas, 8t kl.
II laipsnio diplomai: Dorotėja Žukaitytė 5t kl., Kornelija Venclovaitė 8t kl., Augustė Jakimavičiūtė 8t kl., Bartė Bartaševičiūtė 8t kl., Gabija Sinkevičiūtė 8t kl.
III laipsnio diplomai: Vėja Šovaitė 8t kl., Ugnė Aleksiejūnaitė 8t kl., Augustas Lebedevas 8t kl. (mokytoja G. Malakauskienė).

Goda Mitalauskaitė 5h kl. – I laipsnio diplomas, Indrė Paškevičiūtė 8e kl. – III laipsnio diplomas (mokytoja V. Vilutienė).

Gabija Gurkšnytė 8 a1 kl. – III laipsnio diplomas (mokytoja A. Nedzinskienė).

Adelė Rinkevičiūtė 8m kl. II laipsnio diplomas, Oskaras Klimašauskas 8a2 kl. – II laipsnio diplomas, Kostas Jonutis 8a2 – III laipsnio diplomas (mokytoja T. Statulevičiūtė).



2015-2016 m. m.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada 
I vietos nugalėtojas Adomas Traubas 6t kl., – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;
Pagyrimo raštas  Raminta Zovaitė 5t kl. – vyresn. mokytoja Vida Vilutienė;
Pagyrimo raštas Žygimantas Lukša 6t kl. – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;
Pagyrimo raštas  Liepa Černiūtė 7t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

NMA  5-8 klasių matematikos olimpiada  
III vietos nugalėtojas Adomas Traubas 6t kl., – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;