Mokymai

Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga Vilniaus miesto socialinės paramos centras (toliau – Centras) organizuoja pozityvios tėvystės įgūdžių užsiėmimus tėvams, auginantiems vaikus nuo gimimo iki 18 metų amžiaus. Šie užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę (pirmadieniais ir trečiadieniais), užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimų ciklą sudaro 10 susitikimų.

Kviečiame mergaites ir paaugles nuo 7 iki 14 metų dalyvauti programoje „Big Brothers Big Sisters. Čia teikiama savanoriška individuali pagalba vaikams, patiriantiems įvairius gyvenimiškus ir lengvus psichologinius sunkumus. Emocinę paramą teikia atrinkti ir specialiuose mokymuose apmokyti savanoriai.

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.pvc.lt/lt/naujienos/549-atnaujinta-mergaiciu-registracija-i-programa-big-brothers-big-sisters


Dėmesio tėveliams – Pradedame projektą, skirtą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms ir tiems, kurie nori išvengti nugaros skausmo. Projekto trukmė – vasario 4–27 dienos. Užsiėmimai vyks Vilniaus rajone (Rudaminos seniūnijoje, Vilniaus g. 4, Rudaminos k.).


Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo Bibliotekoje sausio 29 d. 17.30 val. vyks pokalbis „Kalbos ir mąstymo ryšys: pasaulėvoka ir pasaulėkūra“
Kai mąstome apie kalbą, susikuriame labai daug stereotipų. Juos sugriauti bandysime Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje naujame pokalbių cikle „Kalbos klubas“. Kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį kalbėsime apie tai, kas yra kalba ir kaip jos dėka kuriama gerovė. Galėtume dar efektyviau siekti tikslų, jei suprastume, kad kalbos išmanymas kiekvienam mūsų duotas iš prigimties, o kalba galime naudotis ne tik komunikuodami.


Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo Bibliotekoje Sausio 30 d.: švietimo projekto „Teisė kiekvienam“ paskaita „Šeimos ir vaiko teisių labirintuose“

Ketvirtąją ciklo paskaitą skaitys prof. dr. Inga Kudinavičiūtė-Michailovienė. Tema – „Šeimos ir vaiko teisių labirintuose“. Paskaitos metu bus pasidalinta įžvalgomis apie šeimos narių teises, atskleista, ar šeimos teisinė forma turi įtakos vaiko teisėms įgyvendinti. Vaiko teisių konvencijai jau trisdešimt metų, tad bus analizuojama, kaip realizuojamos ir ginamos konkrečios vaikų teisės, kaip patys tėvai užtikrina vaiko teise.