Mokymai

2018 m. gruodžio 14 dieną startuoja Viešojo valdymo fakulteto LYDERYSTĖS AKADEMIJA!

  • Nepraleisk puikios galimybės susitikti su įdomiais žmonėmis – verslininkais, ekonomistais, visuomenės lyderiais, kurie savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis su akademijos dalyviais. Ateik, pasikrauk žinių, diskutuok, klausk ir kurk save!
  • Akademija yra skirta moksleiviams, studentams ir visiems, kam įdomi lyderystės tematika.
  • Užsiėmimai vyks kartą per mėnesį, penktadieniais po pietų Mykolo Romerio universitete, Ateities g. 20, Vilnius
  • Akademijos užsiėmimai yra nemokami;
  • Baigusiems akademiją bus įteikiami baigimo diplomai;

Daugiau informacijos čia.


2018 m. gruodžio 10 d. (pirmadienį) 10 val., Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (II a.) organizuoja konferenciją „Smurtą galime įveikti kartu“.


KVIEČIAME NEMOKAMAI DALYVAUTI SVORIO KOREKCIJOS PROGRAMOJE!
Skirta Vaikams nuo 12 m.
Programa skirta padėti šeimai pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo.
Dalis programos – stovykla su nakvyne skirta vaikams nuo 12 metų ir paaugliams ar jaunimui iki 29 metų. Po stovyklos dalyviai namuose kartu su tėveliais, ar vienu iš tėvelių ar kitu vyresniu asmeniu, atlieka užduotis ir įtvirtina stovykloje gautas žinias, nuotoliniu būdu padedant programos specialistams.
Programos trukmė – 30 dienų. Iš jų stovykloje su nakvyne tik jaunimas praleidžia šešias dienas, o 21 dieną po stovyklos dalyviai kartu su bent vienu šeimos nariu tęsia mokymąsi namuose.
Programai pasibaigus, dalyviams suteikiama galimybė papildomai kelių mėnesių laikotarpyje dalyvauti trijų dienų palaikymo stovykloje bei reguliariai Kaune dalyvauti akivaizdiniuose fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimuose.
Detalesnė informacija apie stovyklos datas bei dalyvavimo sąlygas internete adresu www.tolerancijoscentras.lt bei telefonu 8670 38888.
Stovyklos vieta – Jonavos r., sodyba “Kaimas Kryžkelėje”. Programą įgyvendina Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacija “Lobesity”.
Programą finansuoja Valstybės visuomenės sveikatos stiprinimo fondas prie LR Sveikatos ministerijos.

Nemokami seminarai tėvams Vilniaus mieste