Mokymai

Emocinė ir psichologinė pagalba Lietuvoje. Daugiau informacijos rasite čia:

Balandžio 30 d. 15.00 val. Paramos vaikams centro psichologė, programos „Pozityvi tėvystė“ vadovė Erna Petkutė aptars situacijas, kurios gali išprovokuoti stiprias emocines reakcijas, paaiškins, kur riba iki emocinio smurto. Bus kalbama apie tėvų emocijų antplūdžio pasekmes vaikų savijautai ir elgesiui, tarpusavio santykiams. Rekomenduojama efektyvių būdų, padedančių susivaldyti ir nusiraminti.

Daugiau informacijos rasite čia:

Paskaita – nemokama, tačiau prašome:

1. Užpildyti dalyvio apklausos anketą ir ją atsiųsti el. paštu pvc@pvc.lt.

2. Užsiregistruoti iki balandžio 25 d.

Daugiau informacijos ir registracija –> https://bit.ly/34To8vo

Paskaita finansuojama projekto Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste lėšomis, organizuojama Paramos vaikams centro, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Paaugliai paaugliams sukūrė veiklas bei jas aprašė. Smagių veiklų karantino metu 🙂

Ką veikti paaugliams per karantiną

Lankstinukai, bei priemonės padedančios geriau suprasti virus:

Informaciją, kuris padės vaikams geriau suprasti kaip plinta virusai ir kaip geriausiai galite elgtis šiuose situacijose.

Pasakos turi stebuklingą poveikį padėti mums išgyventi kylančius jausmus ar situacijas. Tadeda geriau suprasti, kas vyksta su mumis, kodėl kitų žmonių reakcijos, elgesys yra būtent toks. Dalinuosi su jumis keliomis terapinėmis pasakomis.
Jas galite rasti čia:

Kartais sunku suprasti kas slepiasi už vienokios ar kitokios reakcijos, veikslo ar elgesio. Tad kviečiu visus susipažinti su jausmais, kurie asocijuojasi su patenkinais ir NEpatenkintais poreikiais. Kas už to slypi ir kaip galime geriau suprasti save ir šalia esančius.

Dalinames žaidimais namuose kurie niekada nebus vienodi.
Šiuo pavyzdžiu remdamiesi galite susikurti savo lobio paieškas bei rengti konkursus, varžybas.

Vilniaus miesto PPT parengė rekomendacijas ugdymui nuotolinių būdų: pedagogams, mokiniams ir jų tėveliams.

Ugdymas nuotoliniu b. PPT medžiaga