Mokymai

Paaugliai paaugliams sukūrė veiklas bei jas aprašė. Smagių veiklų karantino metu 🙂

Ką veikti paaugliams per karantiną

Balandžio 6d. 18 val. virtuali A. Kurienės paskaita „Probleminis vaikų elgesys – kaip elgtis?“

Prisijungti galite čia: https://www.facebook.com/events/252790652547381/

Lankstinukai, bei priemonės padedančios geriau suprasti virus:

Informaciją, kuris padės vaikams geriau suprasti kaip plinta virusai ir kaip geriausiai galite elgtis šiuose situacijose.

Pasakos turi stebuklingą poveikį padėti mums išgyventi kylančius jausmus ar situacijas. Tadeda geriau suprasti, kas vyksta su mumis, kodėl kitų žmonių reakcijos, elgesys yra būtent toks. Dalinuosi su jumis keliomis terapinėmis pasakomis.
Jas galite rasti čia:

Kartais sunku suprasti kas slepiasi už vienokios ar kitokios reakcijos, veikslo ar elgesio. Tad kviečiu visus susipažinti su jausmais, kurie asocijuojasi su patenkinais ir NEpatenkintais poreikiais. Kas už to slypi ir kaip galime geriau suprasti save ir šalia esančius.

Dalinames žaidimais namuose kurie niekada nebus vienodi.
Šiuo pavyzdžiu remdamiesi galite susikurti savo lobio paieškas bei rengti konkursus, varžybas.

Vilniaus miesto PPT parengė rekomendacijas ugdymui nuotolinių būdų: pedagogams, mokiniams ir jų tėveliams.

Ugdymas nuotoliniu b. PPT medžiaga