„Šiuolaikiškas matematinių gebėjimų ugdymas ir pažangos stebėsena“

Nuo 2021 m. sausio 15 d. Vilniaus miesto savivaldybė net 8 tūkstančiams sostinės 2, 3, 5 klasių mokiniams sudarė galimybę matematikos mokytis išmaniau. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija kartu su 58 mokyklomis pradėjo naudoti virtualią mokymo(si) platformą Eduten Playground, kurioje matematikos mokymui(si) ir pažangos stebėsenai naudojama dirbtinio intelekto technologija.

Daugelio tyrimų duomenimis matematika yra viena sunkiausių ir nemėgstamiausių disciplinų mokykloje. Šis projektas padės mokiniams labiau ją pamėgti, pagerins matematikos žinias, įgūdžius bei mokymosi motyvaciją.

Eduten Playground platforma yra plėtojama Suomijoje jau 8 metus ir naudojama daugiau negu 40 šalių mokyklose. Ji turi daug žaidybinių elementų, naudoja dirbtinio intelekto metodus mokinių mokymo(si) sunkumų diagnostikai, padeda mokytojui inovatyviau dirbti, yra pagrįsta matematikos didaktikos ir pedagogikos tyrimais.

Eduten mokymuose ir konsultacijose dalyvauja 4 mūsų mokyklos pradinio ugdymo ir matematikos mokytojai, o 102 mokiniai tobulina matematikos gebėjimus, spręsdami užduotis interaktyvioje platformoje.