Vokiečių kalba

2017-2018 m. m.

Vilniaus miesto 11-ųjų klasių vokiečių kalbos olimpiada  ir 8-ųjų klasių vokiečių kalbos konkursas

Amelija Dumšytė,  8v klasė – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto departamento bendrojo ugdymo skyriaus padėka  (vyresn. vokiečių  k. mokytoja  Jūratė Freire).
Unė  Narūnaitė, Guoda  Šerkšnaitė  ir Rasa Valentinavičiūtė , 8v klasė – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto departamento bendrojo ugdymo skyriaus padėka  (vyresn. vokiečių  k. mokytoja  Renata Mackevičienė).

Mokinės pakviestos  dalyvauti respublikiniame  etape Palangoje.


Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2018“ nugalėtojai:

Amelija Dumšytė 8v klasė, Austėja Sofija Balžakaitė 8v, Veronika Mackevičiūtė 8v klasė (vyresn. mokytoja Jūratė Freire).
Aurėja Adomavičiūtė 8v klasė, Guoda Šerkšnaitė 8v klasė, Lauryna Būblytė  8v klasė, Rasa Valentinavičiūtė 8v klasė, Unė Narūnaitė 8v klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).


Tarptautinio projekto „Kalbų KENGŪRA 2018“  laureatai:

Projekto auksinio diplomo laureatai: Aidas Tekorius 7a1 klasė (vyresn. mokytoja Jūratė Freire).
Ūla  Sabaliauskaitė 6t klasė, Jonas  Gabalis 6t klasė, Adomas Traubas 8t klasė, Ieva Marija  Pakšytė 8m klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė)

Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Aurėja Adomavičiūtė 8v klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė),
Ustina Zagorskaja 6t klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė).

Projekto oranžinio diplomo laureatai: Benas Pranauskas 8t klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė).

2016-2017 m. m.

Tarptautinis vokiečių kalbos egzaminas „DSD I  A2-B1 lygiu

Išlaikė 14 mokinių: Ūla Kybartaitė, Neringa Tautvydaitė, Aleksandra Saulė Poderytė, Akvilė Žaliaduonytė, Mykolas Paskalis Ranft, Milda Lingytė, Julija Seradocha, Justina Rečiūnaitė, Emilija Rodenbeck, Vėja Šovaitė, Vytautė Kibartaitė, Indrė Urbonaitė, Dominyka Binkauskaitė, Antanas Paskočimas.
Mokinius egzaminui paruošė mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.


Tarptautinis vokiečių kalbos egzaminas „Fit in Deutsch 1“

Išlaikė 11 mokinių: Aivaras Jokūbas Baltrūnas, Domas Janiūnas, Greta Kudzmanaitė, Aurimas Petkus, Aušra Pimpytė, Benas Pranauskas, Matas Rapolas Strazdas, Matas Švarlys, Adomas Traubas, Dionizas Zizas (7t klasė) ir Greta Mecelicaitė (8a2 kl.) Mokinius egzaminui paruošė mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.


Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“  

Projekto auksinio diplomo laureatas: Arvydas Karnočius  6t klasė (mokytoja Jūratė Freire)
Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Austėja Balžakaitė  7v klasė (mokytoja Jūratė Freire); Adomas Labutis  6av klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).
Projekto oranžinio diplomo laureatai: Greta Mecelicaitė 8a2 klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė); Aurelija Dumšytė 7v klasė, Matas Kulvinskas 7v klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).
Respublikinio Kalbų kengūros 2016 Lyderių turo (vokiečių k.) laimėtoja  Ūla Kybartaitė 8v klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė)


Vilniaus miesto 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso  III vietos laimėtoja Aleksandra Saulė Poderytė 8v klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė)


Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2017“ laureatai  Ūla Kybartaitė  8v klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė); Tomas Kasparas Dulkinas 6av klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).

2015-2016 m. m.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪROS 2016“

Projekto auksinio diplomo laureatai:  Rasa Valentevičiūtė 6v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė. Ūla Kybartaitė 7v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.
Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Matas Kulvinskas 6v kl. – mokytoja Jūratė Freire. Projekto oranžinio diplomo laureatai: Mykolas Ranf 7v kl. – mokytoja Jūratė Freire.  Jonas Parnarauskas 6v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė.  Prancūzų kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Vaiva Trakimavičiūtė 3e kl. – mokytoja Urtė Penkauskaitė.
Projekto oranžinio diplomo laureatai: Justas Kalesinskas 8t kl.  – vyresn. mokytoja Česlava Žebialovič