Kvarcas 2019

Gegužės 15 d. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko chemijos ir fizikos 8 klasių mokinių olimpiados-konkursai. Chemijos olimpiada vyko jau ketvirtą kartą, o fizikai prisijungė tik šiemet. Du mokiniai atstovavo mūsų mokyklą chemijos olimpiadoje. Tai 8t klasės mokinys Faustas Puzeras ir 8a1 klasės mokinys Aidas Tekorius. Mokinius konkursui ruošė chemijos vyresnioji mokytoja Rasa Ščiukaitienė. Fizikos olimpiadoje varžėsi irgi du mokiniai – 8a1 klasės mokinys Mantas Peciukonis ir 8t klasės mokinys Matas Žostautas. Mokinius parengė fizikos vyresnysis mokytojas Andrius Alkauskas.

Labai didžiuojamės mūsų mokinių rezultatais. Abiem chemijos olimpiados dalyviams įteikti I laipsnio diplomai, o fizikos olimpiadoje mokiniai iškovojo III laipsnio diplomus.

WordPress Image Gallery Plugin

You may also like...