Spalio 14 – 18 d. Vokiečių kalbos dienos Lietuvoje

Prie Vokiečių kalbos dienų projekto „Ö kaip vokiškai?“ mes prisijungėme jau ketvirtą kartą. Mūsų renginių šūkis „Deutsch und ich“ („Vokiečių kalba ir aš“).

Kabinetų duris papuošėme vokiškais žodžiais. Dailės mokytojui A. Kliukui vadovaujant 5v ir 6av klasės mokiniai piešė gražiausią žodį, o vokiečių kalbos mokytojos skatino mokinius dalyvauti konkursuose. Mokiniai išraiškingai deklamavo eilėraščius: „Es war eine Mutter“ („Buvo mama“) ir Eduard Mörike „Septembermorgen“ („Rugsėjo rytas“). I-ąją vietą laimėjo Casper Johannes Schrijer (5v), III-ąją vietą – Birutė Venslavičiūtė 5v (mokytoja Ugnė Šilingaitė-Kričenienė, II-ąją vietą – Lukas Aleksandrovas 5v kl. ir Arijus Šeibokas 6t2 kl. (mokytoja Renata Mackevičienė).

Šeštokai, žengiantys pirmuosius žingsnius vokiečių kalbos pasaulyje, bandė parodyti savo  gebėjimus greitakalbių konkurse. Greičiausiai ir raiškiausiai kalbėjo I vietos laimėtojas Martin Jasenovič 6av kl. (mokytoja Birutė M. Terminienė), II vietos greitakalbis Žygitas Braidokas  6t1 kl. (mokytoja Renata Mackevičienė).  Puikiai sekėsi ir III vietos laimėtojai Meenahil Anam 6a1 kl. (mokytoja Birutė M. Terminienė). Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir suvenyrais iš Goethe‘s instituto ir visi dalyviai vaišinosi rėmėjų saldumynais.

Projektą mokykloje koordinavo vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.