Bendruomenės šventė 2023

Gegužės 6 dienos vakarą  į Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos pilnutėlę salę sugužėjo 3b klasės mokinių tėveliai, broliai, sesės ir seneliai, kur  įvyko 3b klasės mokinių N. Lapinskienės muzikinės pasakos  ,,Nakties sapnas“ premjera. Šios premjeros režisierės-organizatorės – pradinių klasių mokytoja Juliana Seniut ir muzikos mokytoja-metodininkė Ramunė Pūdžiuvelienė. Birželio 8-osios rytą progimnazijos salėje trečiokų premjera įvyko 1–4 klasių žiūrovams ir progimnazijos bendruomenei.

Po pamokų mokyklos stadione prasidėjo Bendruomenės šventė, kurios metu vyko ir „Užupiados“ finalinės rungtynės. Labai smagu matyti dainuojančius ir šokančius mokyklos mokinius, kurie šiais metais pasirodė šventės atidaryme. Taip pat dvi savo kūrybos dainas atidaryme atliko ir šventinę nuotaiką sukūrė bendruomenės narys, dviejų mūsų mokyklos mokinių tėtis Igoris. Šventėje netrūko linksmybių ir mažiems, ir dideliems. Buvo galimybė dalyvauti tapybos plenere, pasigaminti apyrankę, tatuiruotę, pasipuošti šventiškai veidukus, dalyvauti šokių maratone ir savo pačių pasigamintų žirgų lenktynėse. Buvo renkami du greičiausi ir pats gražiausias žirgas. Džiugu, kad jau ne pirmus metus mūsų šventėje su savo veiklomis noriai sutinka dalyvauti mokyklos socialiniai partneriai Užupio Meno Inkubatorius „VIVISTOP“. Šiemet jų dirbtuvėse buvo galima pasigaminti marmurinio popieriaus ir ant jo japoniškais hieroglifais užrašyti savo vardą. Kodėl japoniškais? Dirbtuvėse taip pat dalyvavo viešnia – dizainerė Kaoru Masedo iš Japonijos. Šventės pabaigoje apdovanoti „Užupiados“ turnyrų nugalėtojai. Keturiose rungtyse (kvadrato, tinklinio, krepšinio ir mažojo futbolo) iš viso rungėsi 38 komandos. Nuoširdų ačiū tariame Vaidos ir Deivido Česnauskių šeimai, fizinio ugdymo mokytojoms Ingai ir Danguolei, muzikos mokytojoms Ramunei ir Patricijai, šokio mokytojui Dainiui, organizacinės grupės mokytojams Alinai, Ingridai, Rasai, Simonai, Andžejui, Danutei, Daivai, visiems dalyviams, savanoriams bei partneriams. Tik kartu mes kuriame bendruomenę, kurioje gera kiekvienam.