Gatvės šokių kovos progimnazijoje

Vasario 9 d. Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje vyko penktų klasių mokinių gatvės šokių kovos „Street Dance Rhythm – 2024“. Tai jau tradicija tapęs progimnazijos renginys, kuriame dalyvauja ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir mokiniai iš kitų miesto mokyklų. Labai džiugu, kad šiemet kovose dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių. Mokiniai renginyje šoko komandiniu „Battle“ stiliumi, o varžybų vertintojai vertino mokinių emocijas, energiją, judesių tikslumą ir bendrą pasirodymo atitikimą gatvės šokių stiliumi. Visi mokiniai buvo apdovanoti pirmosios ir antrosios vietos medaliais ir saldžiomis dovanomis, o vertintojų pripažinti geriausiai pasirodę – „Street dance Rhythm – 2024“ taurėmis.
Labai džiaugiamės renginiu, kuris suteikia galimybę mokiniams pajusti, ką reiškia komandinis darbas ir ką reiškia šokio pamokų metu įgytas žinias, nugalėjus savo vidinį jaudulį, panaudoti šokių aikštelėje stebint žiūrovams ir vertinimo komisijai.