Savanorystės pradžiamokslis

Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos aštuntokų komanda ,,Geradariai“ 2024 m. vasario 26 d. organizavo renginį ,,Savanorystės pradžiamokslis“, kurio tikslas buvo supažindinti aštuntokus su savanorystės galimybėmis ir paskatinti įsitraukti į savanoriavimo veiklas.  ,,Geradarių” komanda savarankiškai atliko visus organizacinius darbus: rūpinosi renginio lokacija, programa, svečių pakvietimu, derino renginio laiką, bendradarbiavo su mokyklos administracija bei bendruomene, sprendė techninius renginio klausimus. Komandos nariai domėjosi vilniečių nuomone apie savanoriavimą, parengė video reportažą, renginio metu skatino dalyvius diskusijai. Renginyje dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos bei labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ atstovai, kurie pristatė savo organizacijų veiklas. Renginį užbaigė viktorina apie savanorystę, kurios nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai parodė puikius organizacinius gebėjimus, kurie bus naudingi jų karjeros planavimui.