Išlaisvinam savo kūrybiškumą!

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija jau trečius įgyvendina ilgalaikę projektinę veiklą septintose klasėse. Organizuojant šią veiklą siekiama sudaryti galimybę  mokiniams tobulinti bendradarbiavimo, planavimo, kūrybiškumo, nuoseklaus veikimo gebėjimus, ugdytis atsakomybę už savo indėlį ir bendro darbo rezultatą. Ši veikla leidžia aktyviai mokytis, gilintis į rūpimą temą, teorines žinias taikyti praktiškai, įsitraukti į bendrą darbą, sukurti reikšmingų rezultatų, įgyti viešojo kalbėjimo patirties.

Septintų klasių mokiniai mokslo metų pradžioje rinkosi pačias įvairiausias temas – nuo tiriamųjų darbų iki produkto kūrimo. Mokiniai dirbo ilgalaikėse grupėse vadovaujami kuruojančių projektinės veiklos vadovų. Vasario mėnesį projektiniai darbai buvo pristatyti vertinimo komisijoms.

Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu, parodytais gebėjimais ir puikiais darbais.

Mokytoja Sandra, projektinės veiklos koordinatorė

WordPress Image Gallery Plugin.