Ilgalaikė projektinė veikla: septintokų palinkėjimas būsimiems septintokams

Kovo 14 dieną progimnazijos aktų salėje septintos klasės mokiniai dalijosi patirtimi su šeštokais. Vyresnieji pristatė savo projektinės veiklos darbus bei pasakojo, su kokiais iššūkiais susidūrė. Septintokai demonstravo savo tyrimų rezultatus, pasakojo apie savo bandymus, parodė, kokia jų sukurto produkto praktinė nauda. Būsimi septintokai atidžiai klausėsi savo kolegų ir stengėsi įsidėmėti naudingus patarimus, juk kitais metais jų laukia ši svarbi veikla.

Progimnazijoje ilgalaikė projektinė veikla 7 klasėse įgyvendinama jau treti metai. Mokiniai kuria įvairius produktus, atlieka tyrimus; grupių vadovai stebi mokinių bendradarbiavimą, stiprėjančią atsakomybę ir džiaugsmą dėl sukurto rezultato. Projektinė veikla ugdo mokinių kūrybiškumą, kritinį mąstymą, moko planuoti laiką, bendradarbiauti, viešai kalbėti.