MoKU – medijų kūrybinis ugdymas.

2018 10 – 2019 01 vyko tęstinis įvairiose erdvėse organizuotas projektas MoKU – medijų kūrybinis ugdymas.
Jame dalyvavo keliolikos gimnazijų bei progimnazijų mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo  keli aštuntokai iš 8a1 ir 8t klasių. Vyko paskaitos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės. Paskaitas skaitė bei seminarus ir kūrybines dirbtuves rengė universiteto dėstytojas profesorius Rimantas Venckus, Žinių radijo žurnalistas Darius Matas, kiti lektoriai. Mokiniai klausė paskaitų „Manipuliavimas informacija“, „Mes ir medijos“, dalyvavo praktinėje veikloje.
Baigiamasis renginys vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Buvo prisimintos projekto MoKU veiklos, apdovanoti dalyviai, demonstruota dokumentinė medžiaga „Signatarai“.