Projekto „Dideli maži ekranai“ kūrybinės dirbtuvės

2018-2019 m.m. Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos 8t klasės mokiniai, kuruojami anglų k. vyresn. mokytojų Dalios Mulevičienės ir Astos Gendvilės, dalyvauja medijų raštingumo projekte „Dideli maži ekranai“.  Projektą vykdo Britų taryba, VšĮ „Meno avilys“ bei Ugdymo plėtotės centras. Projektas finansuojamas Britų tarybos, Lietuvos kultūros tarybos bei Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos lėšomis.

Projektu siekiama ugdyti Lietuvos mokytojų ir vyresniųjų klasių mokinių medijų raštingumą. Ypatingas dėmesys kreipiamas į audiovizualines medijas ir mokiniams patrauklius medijų produktus (TV laidas, filmus, reklamas, kompiuterinius žaidimus, socialinius tinklus).

Balandžio 17-19 dienomis 8t klasės mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu kūrė kompiuterinius žaidimus. Dirbtuves vedė Zorian Ivanec ir Justinas Malijinos iš žaidimų kūrimo studijos „Tag of Joy“.

Kompiuterinių žaidimų kūrimo akimirkos