Baltų literatūros savaitė

Ketvirtus metus progimnazijos biblioteka dalyvauja tarptautiniame projekte „Baltų literatūros savaitė“; rengia latvių literatūros parodas, organizuoja renginius, latvių literatūros skaitymus. Projekto tikslas – pažinti giminiškų tautų – lietuvių ir latvių kalbą, kultūrą, istoriją.
Šiemet „Baltų literatūros“ renginiai vyksta rugsėjo 20–24 d. Rugsėjo 22d. (Baltų vienybės dieną) 2a klasės mokiniams bibliotekininkės Aistė ir Gedailė pasakojo apie Baltų tautas, Latviją, latvių kalbą, nacionalinius simbolius, pristatė bibliotekoje turimą latvių autorių literatūrą, skirtą pradinių klasių mokiniams, padėjo mokiniams pasigaminti knygų skirtukus su latvių nacionaliniais simboliais bei projekto emblema.